Podsumowanie – The Resistance

Nowe wydanie The Resistance na dobre zagościło na polskim rynku. Do tej pory pojawiło się wiele artykułów związanych z nową edycją gry. Dziś prezentujemy wszystkie materiały jakie zostały opublikowane na naszej stronie w jednym miejscu!

Jednym z pierwszych przygotowanych materiałów była prezentacja – 5 cytatów recenzentów na temat gry The Resistance.

 

Tuż po tym jak egzemplarza The Resistance dotarł do redakcji zaprezentowaliśmy co kryje się w pudełku z  grą.

Przygotowaliśmy również wideoinstrukcję, prezentująca zasady gry! Wersje PDF instrukcji została opublikowana tutaj.

Na naszej stronie pojawił się również wywiad z samym twórcą gry The Resistance. Przeczytajcie co sam autor Don Eskrige ma do powiedzenia na temat swojej gry.

Wśród materiałów znajdziemy również porównanie nowej edycji gry The Resistance i starej edycji The Resistance: Agenci Molocha.

 

 

Oficjalna strona gry.

 

 

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

Dziś chcemy Wam pokazać pierwsze ilustracje, które nasz dział graficzny przygotował do Eleven: Football Manager Boa… https://t.co/YpHqvFYJI8
Spełnij marzenia o Hollywood! 🌟 Zamów Scenariusz za Milion, nową zespołową grę imprezową, gdzie drużyny scenarzystó… https://t.co/9oTmA4YwXt
Diuna: Sekrety Rodu to kooperacyjna gra narracyjna, w której dołączycie do rebelii przeciwko Harkonnenom! Przeżyjec… https://t.co/qCySwptgKp

Newsletter