INSTRUKCJA – Godfather: Imperium Corleone

godfather_fb_post_INSTRUKCJA

Kliknij aby przeczytać instrukcję!

W grze The Godfather: Imperium Corleone 2 do 5 graczy kieruje mafijnymi rodzinami, walczącymi o wpływy w Nowym Jorku w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Gracze wysyłają Członków Rodziny oraz Gangsterów do firm w całym mieście, aby wymusić uzyskanie Pieniędzy, Nielegalnych Towarów i innych korzyści. Można ich następnie użyć do wykonania rozmaitych zadań dla Dona Corleone, do przekupienia sojuszników, pozyskania większych ilości pieniędzy oraz różnych zdolności specjalnych. Wojny terytorialne dają rodzinom kontrolę nad dzielnicami miasta, przez co w miarę postępu gry zdobywa się dodatkowe przywileje.

’Don Corleone, jestem zaszczycony i wdzięczny, żeś zaprosił mnie do swego domu na dzień ślubu twojej córki’ – Luca Brasi

ERRATA: Na ostatniej stronie instrukcji, w Podsumowaniu Zasad, w rozdziale Etapy Gry, w podrozdziale Rodzinne Interesy jest mowa o akcji „Zrealizuj Zlecenie„. Ostatnie zdanie powinno brzmieć „Kartę wykonanego Zlecenia włóż do swojej Walizki i pobierz wskazane na nim korzyści.” (zamiast „Korzyści wskazane na karcie Zlecenia włóż do swojej Walizki”).
Krótko mówiąc pieniądze ze Zlecenia trafiają nam na rękę, a nie od razu do Walizki.

Share this

Komentarze są wyłączone.