Zombicide2_banner

To się nazywa wejście smoka, a raczej wejście zombie! Zombicide: Edycja 2 to remake pierwszej części kultowego cyklu! Tym razem 1-6 graczy wcieli się w 12 Ocalałych, zagra 25 niepowtarzalnych scenariuszy ze wspólnym wątkiem, a przy masakrowaniu 4 różnych Abominacji oprócz spluw i siekier użyje samochodów i punktów Adrenaliny!

Odtwórz wideo

W pudełku znajdziecie nie 6 ale aż 12 figurek Ocalałych wraz z ich indywidualnymi Kartami! Obok dorosłych pojawią się też zupełnie nowe postacie Dzieciaków, które mają co prawda mniej punktów zdrowia, ale zaskakują większą ilością umiejętności!

Przygotujcie się na ostrą naparzankę! 76 szczegółowo wykonanych figurek zombiaków wyjdzie na ulice Waszego miasta! Wśród nich są cztery zupełnie różne figurki Abominacji. Każda z nich dysponuje własnymi zdolnościami i wszystkie mogą pojawić się na planszy w jednym momencie!

Edycja 2 to wszystko, co najlepsze w Zombicide: czyli idziemy zapolować na zdechlaków! Wcielicie się w drużynę sześciu Ocalałych, starających się przetrwać w postapokaliptycznym świecie. Będziecie przemieszczać się po mieście, zabijać zombie i wykonywać cele konkretnego scenariusza. Do walki użyjecie kart Ekwipunku oraz zestawu kości. Będziecie zdobywać doświadczenie i ulepszać Wasze postacie.


Do wykorzystania macie cały arsenał! Użyjecie maczet, strzelb, siekier i pił łańcuchowych. Ale to nie wszystko! Edycja 2 wprowadza Pojazdy, którymi szybciej się przemieścicie i rozwleczenie po ulicach kilku truposzy, a także punkty Andrenaliny, które będziecie zbierać, by później wzmocnić Wasze umiejętności. Ja wkurzony?! Nie chcesz widzieć mnie wkurzonym!


Do zagrania wybierzecie jeden z aż 25 dostępnych scenariuszy. Co więcej, wszystkie połączone są wspólnym wątkiem, a osiągnięcia zdobyte w jednej historii przechodzą na kolejną.

Zombie to nie kaszka z mleczkiem! Rzuci się na Was cała horda Szwendaczy. Spaślaków jest mniej, ale są wytrzymalsi, a Łowcy – piekielnie szybcy. Jednak największym przekleństwem jest Abominacja – a w zasadzie Abominacje, bo w Edycji 2 są jej aż cztery rodzaje, a każda dysponuje własnymi umiejętnościami! Na przykład, Hobominacja jest tak przerażająca, że znajdując się w jej Strefie nie możecie walczyć w zwarciu.


A, i jeszcze jedno. Lepiej się spieszcie, bo w nocy zasady gry się zmieniają i truposze zaatakują ze zdwojoną siłą…

Odtwórz wideo

Odtwórz wideo

Odtwórz wideo

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.