Już 10 października otwarty turniej Neuroshima Convoy card game – dla wszystkich posiadających tę aplikację. Do wygrania są atrakcyjne nagrody: bony na zakupy w naszych sklepach! 

Aplikacja Neuroshima Convoy card game, powstała na bazie gry karcianej Neuroshima Konwój, wydanej dotychczas w dwóch edycjach przez Portal Games. Gracze wcielają się w armie Molocha lub Posterunku, a intuicyjna i wciągająca rozgrywka polega na zagrywaniu kart w celu zniszczenia armii przeciwnika. 

Grę można ściągnąć na iOS i Androida już teraz, i ćwiczyć przed zbliżającym się turniejem online z atrakcyjnymi nagrodami!

O turnieju

Turniej Neuroshima Convoy card game zostanie rozegrany 10.10.2020 o godz. 8:00 CET i potrwa do 11.10.2020 do godz. 23:00 CET. Gracze muszą posiadać aplikację mobilną Neuroshima Convoy card game na jednej z platform: IOS bądź GOOGLE PLAY.

Wraz z rozpoczęciem turnieju zostanie zrestartowana ogólnoświatowa tabela wyników.

Gracze chcący wziąć udział w turnieju muszą podczas jego trwania rozgrywać partie za pomocą aplikacji Neuroshima Convoy card game w trybie MULTIPLAYER ONLINE.

Podczas trwania turnieju gracze będą rozgrywać partie, a wygrane mecze będą rejestrowane w trybie Multiplayer Online przez system aplikacji Neuroshima Convoy card game. Uczestnicy będą gromadzić się o określonych godzinach (od 14 do 22) w celu sprawniejszego połączenia się w pary (zmatchowania), da to większą szansę znalezienia przeciwników. Osoby sklasyfikowane na pierwszych 3 miejscach w ogólnoświatowym rankingu, otrzymają nagrody: bony na kolejno 300, 200 i 100 PLN do wykorzystania w sklepach internetowych Portal Games (polskim, a także europejskim bądź amerykańskim, wtedy rabaty przyznawane są w dolarach lub euro).

Tutaj znajdziesz pełen regulamin turnieju Neuroshima Convoy w PDF.

Więcej o grze

Neuroshima Convoy card game to To 2-osobowa gra z trybem solo przeciwko sztucznej inteligencji jak i w trybie multiplayer online. Można grać przeciwko graczom na całym świecie wcielającym się w armię Molocha lub Posterunku. Gra ma także tryb offline hot seat dla 2 graczy, w którym można grać przekazując sobie telefon. Ta łatwa do nauczenia się gra zawiera tutorial, samouczek, dzięki któremu można dowiedzieć się, jak działają obie asymetryczne armie. 

postapokaliptycznym świecie znanym z gry fabularnej Neuroshima, trwa wojna Molocha z Posterunkiem. Moloch prowadzi swój konwój maszyn starając się zniszczyć amerykańskie miasta zmierzając na Nowy Jork, ale na straży stoi Posterunek i zrobi wszystko, by Moloch nie miał tam żadnego swojego robota.

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

@dweller_13 @neuroshimahexpl By @GamePendragon We're at Portal are making the Polish edition only
RT @neuroshimahexpl: Doczekaliśmy się ogłoszenia oficjalnej daty premiery gry Last Aurora osadzonej w świecie Neuroshimy, i na szczęście ni…
RT @TrybSolo: This is how “Age if Artisans” for “Architects of the West Kingdom” looks on the table 🤩 A great expansion! #trybsolo #boardg…

Newsletter