Scenariusz za Milion

Gliwice, 11 marca 2020 r. – Portal Games z radością ogłasza Scenariusz za Milion, nową grę imprezową dla 3 – 10 graczy w wieku 14+, o czasie rozgrywki 45 minut.

Scenariusz za Milion przenosi graczy do studia filmowego w Hollywood. Gracze wybierają spośród siebie producenta, który oceniać będzie scenariusz, a następnie dzielą się na 2 konkurujące zespoły scenarzystów.

W trakcie 5 rund gry zespoły przedstawiają producentowi swoje najlepsze pomysły na film tworzące jedną historię. Oba zespoły pracują nad tym samym filmem, a producent wybiera, które z przedstawionych pomysłów są ciekawsze i wybiera jedną z dwóch wersji jako wspólny wątek na kolejne rundy. Po 5 rundach punkty zwycięstwa są sumowane i wyłania się zwycięzca rozgrywki.

W każdej grze producent będzie miał inne oczekiwania co do głównego bohatera, jego przeciwnika, gatunku filmowego. Może mieć również prywatne preferencje co do tego, co chce zobaczyć w swoim filmie.

Scenariusz za Milion to wyjątkowo zabawny pojedynek na kreatywność, sztukę improwizacji oraz zdolności aktorskie. Gra wyróżnia się wysokim poziomem interakcji między graczami i jest świetnym przykładem Gry z Charakterem.

Termin wydania w języku polskim – lato 2020.

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.