Rok Molocha

Portal Games świętując 15 urodziny gry Neuroshima HEX ogłasza rok 2020 Rokiem Molocha. Będzie to trwająca od kwietnia do sierpnia akcja promocji gier ze świata Neuroshimy zakończona wyjątkowym turniejem Neuroshimy Hex.

W ramach Roku Molocha Portal Games uruchomi akcję „Szkolimy rekrutów Posterunku” i przekaże aż 250 egzemplarzy gry Neuroshima Hex dla klubów i stowarzyszeń w całej Polsce. Każdy klub, sklep, kawiarnia planszowa może skontaktować się z Portal Games pisząc na adres rokmolocha@portalgames.pl i przyłączyć się do akcji! Kluby, kawiarnie, stowarzyszenia, które wyszkolą najlepszych rekrutów zdobędą dla klubu cenne nagrody i upominki związane ze światem Neuroshimy i Rokiem Molocha!

5 września 2020 r. odbędzie się wydarzenie specjalne w kopalni Ludwig w Zabrzu. Będzie to całodzienna impreza, podczas której rozegrany zostanie jedyny w swoim rodzaju turniej Neuroshimy, a także liczne sesje RPG, spotkania i prelekcje z autorami Neuroshimy, pokazy i i premiery nowości ze świata Neuroshimy oraz konkursy.

W
turnieju w kopalni staną naprzeciwko siebie dwie drużyny. Pierwsza
drużyna, reprezentująca siły Molocha, będzie się składać ze
zwycięzców turniejów Mistrzowskich Neuroshimy Hex z lat 2016-2019.
Druga drużyna, reprezentująca siły Posterunku, będzie się
składać z pozostałych uczestników imprezy. To będzie niesamowite
wydarzenie!

Sprzedaż
biletów na imprezę w kopalni Ludwig w Zabrzu rozpocznie się 6
kwietnia 2020. Ilość miejsc i biletów ograniczona.

Dodatkowo
w ramach Roku Molocha Portal Games opublikuje pięć produktów w
linii Neuroshimy, których uroczysta premiera będzie miała miejsce
5 września 2020. Szczegółowe informacje o produktach zostaną
ujawnione 1 czerwca 2020.

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.