Przedsprzedaż Essen Spiel!

Poprzednio wydana w 2011 gra Pret-a-Porter została gorąco przyjęta przez recenzentów oraz nominowana do wielu nagród. Szybko stała się znana jako jedna z najbardziej tematycznych gier ekonomicznych na rynku, ciężkie gra typu euro perfekcyjnie wymieszana z odpowiednią dozą unikatowego tematu.

Jeszcze szybciej z rynku został sprzedany cały nakład gry Pret-a-Porter. Zostało wydrukowanych tylko 100 kopii gry. Dziś prawie po dekadzie, Pret-a-Porter wraca ponownie do żywych w nowej olśniewającej edycji. Pret-a-Porter to gra typu euro zaprojektowana przez weterana branży Ignacego Trzewiczka. Nowa edycja gry została okraszona niesamowitymi grafikami, branżowej gwiazdy – Kwanchai Moriya.

  • Pełna nazwa: Pret-a-Porter
  • Autorzy: Ignacy Trzewiczek
  • Liczba graczy: 2-4
  • Czas gry: 90 min.
  • Wiek: 10+

Dalekomorskie wyprawy Królestw Północy odkryły ziemie Dalekiego Wschodu! Rozciągające się na niezliczonych wyspach Imperium Japońskie szybko zdobyło sobie reputację godnego partnera… i przebiegłego kupca. Cywilizacje połączyła gęsta sieć dyplomacji, zwiększając przestrzeń do wymiany handlowej.

Dodatek Królestwa Północy: Wyspy Japonii wprowadza do gry 2 nowe Klany oraz 14 Wysp. Klany Japończyków oferują nowe strategie i rozwiązania mechaniczne, takie jak Wymiana i Dokowanie.

Sand Runners to pozostałość oddziału wojskowego, który na początku wojny został wysłany do walki z Molochem. Zgraja trepów, którym odbiło do szczętu. Dokładnie wtedy gdy uznasz, że poznałeś ich na wylot, zaczynają dziać się rzeczy, o których nie śniło się szamanom…
Do dodatku Sand Runners potrzebna jest podstawowa wersja gry Neuroshima HEX 3.0.