Poprzez Wieki

Poprzez Wieki jest grą przeznaczoną dla dwóch graczy, która łączy w sobie prostotę rozgrywki znaną z mikrogier oraz strategię opartą o kolekcjonowanie zestawów kart oraz system draftu (znany np. z fazy wypatrywania Osadników: Narodziny Imperium).

Każdy z graczy otrzymuje 5 kart, spośród których wybiera jedną, pozostałe przekazuje przeciwnikowi. Każda karta posiada swój własny symbol oraz specjalną zasadę, która pozwala zdobyć punkty w zależności od zebranych symboli znajdujących się na kartach.  Z końcem rundy gracze wybierają jedną kartę, która jako relikt przeszłości pozostanie w ich królestwie na przyszłe rundy, a także usuwają inną ze swoich kart znajdujących się w swoim królestwie. Po zakończeniu 3 rund wygrywa gracz z najlepiej rozwiniętym królestwem.

Cyfrowa wersja gry planszowej Poprzez Wieki jest już dostępna w sklepie Google Play i App Storze. Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS.


Informacje o produkcie

Autor: Kristian Čurla

Liczba graczy: 2 osoby

Czas gry: 10-20 min

Strona gry w serwisie Boardgamegeek: Poprzez Wieki

 Patroni medialni

logo-znadplanszy.pl

4 komentarze Added

Join Discussion
 1. Pingback: Przedsprzedaż Poprzez Wieki! | GF News 30 października 2015

  […] Produkt w promocyjnej cenie kupicie na stronie wydawnictwa tutaj. Instrukcja do gry Więcej informacji na temat gry Poprzez Wieki znajdziecie tutaj. […]

 2. Pingback: Poprzez Wieki już niebawem! | GF News 28 października 2015

  […] Oficjalna strona produktu […]

 3. Pingback: Poprzez Wieki już niebawem! | Portal Games 26 października 2015

  […] Poprzez Wieki […]

 4. Pingback: 6. Portalkon i dwa słowa o Tides of Time - Gra Wstępna Gra wstępna 11 czerwca 2015

  […] o dodatku więcej. Udało nam się zagrać także w Tides of Time, czyli w polskim wydaniu – Poprzez wieki. Gra zdecydowanie zaskoczyła nas swoim potencjałem. Składa się ona zaledwie z 18 kart […]

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

Thriller szpiegowski 🥰 Wasi ulubieni autorzy? 😉 https://t.co/3wMjVsDbDJ
Wczoraj ujawniliśmy taki tytuł 😋Czekacie na więcej? 😎 https://t.co/bOd9MGhfVA https://t.co/af5UglDiU3
Blisko, coraz bliżej... ;) https://t.co/bOd9MGhfVA https://t.co/W2Nm222GRK

Newsletter