Na waszej drodze ku Aurorze pojawił się nowy wróg – Klan Asgaror. Ta niewielka, ale szczególnie agresywna grupa szybko zasłynęła jako jedno z najgroźniejszych niebezpieczeństw lodowych pustkowi. Swą siłę zawdzięczają pancerzom i broni. Wieść niesie, że są one wykonane z eksperymentalnego materiału pochodzącego z laboratoriów, które nie tak dawno temu należały do najpilniej strzeżonych…Lodowa Stal jest drugim dodatkiem do gry Last Aurora.

Zawiera on 5 kompaiybilnych ze sobą, lecz niezależnych moduiów:

 • 4 Załogi początkowe  z asymetrycznymi zdolnościami;
 • nowy zestaw potężnych i trudnych do pokonania Wrogów z wyjątkowymi Łupami;
 • nowe karty Eksploracji (Ciężarówki, Przyczepy, Urządzenia, Ocalali, Wydarzenia, Spotkania i Przedmioty z nowymi zdolnościami);
 • dodatkowe zasady negatywnej interakcji – teraz Konwoje mogą walczyć ze sobą;
 • karty Fabuły, które wprowadzając do gry element fabularny, postawią was przed trudnymi wyborami, pozwolą wykonać misję….i nie tylko!

 

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.