Fotosynteza

 

Fotosynteza to pięknie wydana gra rodzinna. Podczas rozgrywki sadzimy drzewa w lesie. Sadzimy je oczywiście tak, żeby nasze drzewa miały jak najwięcej słońca. Bez słońca nie urosną!

A ponieważ Fotosynteza jest grą, to rywalizujemy w niej z innymi graczami, którzy też sadzą drzewa. I też dbają o to, by ich sadzonki miały jak najwięcej słońca. A że drzewa rzucają cień i rosną obok siebie i nie wszystkie urosną…to właśnie od tego momentu zaczyna się  zabawa w Fotosyntezę.

Fotosynteza to najgorętsza gra Gen Con 2017 oraz zwycięzca BGG Buzz na Essen 2017.

Zamów grę w przedsprzedaży już dziś i zgarnij dodatkowe, unikatowe komponenty!

 
Lista komponentów

W pudełku znajdziesz: 1 instrukcję, 1 planszę główną, 1 kafelek Słońca, 4 żetony Obrotu Słońca, 4 plansze graczy, 1 znacznik Pierwszego Gracza, 24 żetony Punktacji, 4 znaczniki Punktów Światła, 24 żetony Nasion (po 6 z każdego gatunku), 32 Małe Drzewa (po 8 z każdego gatunku), 16 Średnich Drzew (po 4 z każdego gatunku), 8 Dużych Drzew (po 2 z każdego gatunku).

 

Gwarancja jakości komponentów

Wszystkie komponenty wykonane są z najwyższej jakości, grubej tektury. Estetyka i solidność wykonania została potwierdzona opiniami graczy i wyróżnieniami dla gry.

 

Unikatowy zestaw drzewek, tylko u nas!

W naszej ofercie nie tylko płacisz za grę mniej. Mamy dla Ciebie dwa zestawy drzewek, które zastąpią największe drzewa w twoim zestawie:
drzewka zimowe, jeśli tęsknisz do świąt, śniegu i choinek
drzewka wiosenne, jeśli odpowiada ci słoneczna aura

 
W małym, pełnym życia lesie kilka gatunków drzew rywalizuje o możliwość wzrostu i rozsiewania swoich nasion. Pokryte liśćmi korony drzew, muśnięte czułym pocałunkiem promieni słońca chłoną jego energię, rzucając cień na otaczające je niższe rośliny. A gdy cykl życia drzewa dobiega końca, zgromadzone przez nie substancje mineralne powracają do środowiska, użyźniając glebę dla jego następców.

Fotosynteza to śliczna gra o małych nasionkach, które kiełkują w wielkie drzewa. Za przeprowadzanie swoich drzew przez cały cykl ich życia otrzymywać będziemy żetony Punktacji, proporcjonalnie do żyzności gleby, na której wyrosły. Na końcu grę wygrywa ten gracz, który uzyskał najwięcej punktów.

Fotosynteza to najgorętsza gra Gen Con 2017 oraz zwycięzca BGG Buzz na Essen 2017.

Ale to przede wszystkim przepiękna gra rodzinna, w której promienie słoneczne pozwalają drzewom rosnąć i rozwijać się w bujne zagajniki. Posadź swoje drzewa mądrze, spraw by cień twojego lasu spowalniał plantacje innych graczy i nie zapomnij, że w ciągu dnia słońce krąży wokół planszy!

Używając Punktów Światła, przeprowadź swoje drzewa przez cały cykl ich życia, od nasionka po majestatyczne drzewo. Następnie zbieraj żetony Punktacji, proporcjonalnie do żyzności gleby, na której wyrosły.

 
 
O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.