Dziś premiera Terrors of London – karcianego pojedynku rodem z horroru

Już dziś premiera gry Terrors of London wraz z dodatkami Gadzi Grobowiec oraz Słudzy Czarnej Bramy. To pięknie wydana gra karciana z budowaniem talii w motywach wiktoriańskiej powieści grozy. Przeznaczona jest dla 2 graczy (dodatki umożliwiają grę w 4 osoby). 

Dzięki ciekawym właściwościom kart i możliwości łączenia ich w hordy dla osiągnięcia lepszych korzyści, gra różni się od innych tytułów z mechaniką deck buildingu. Dodatkowo każda z postaci posiada unikatowy zestaw kart dla większej regrywalności i asymetryczności rozgrywki. To bardzo soczysty i mroczny tytuł z dużą ilością negatywnej interakcji, który dzięki prostej mechanice jest do wytłumaczenia w kilka minut także dla początkujących graczy. Ci bardziej doświadczeni znajdą tu mnogość możliwości budowania strategii.

 

Wraz z podstawową grą Terrors of London, wydajemy od razu dwa rozszerzenia: Słudzy Czarnej Bramy i Gadzi Grobowiec. Umożliwiają one grę w 4 osoby i zawierają one nowe karty władców, potworów, sługusów, reliktów i wpływów, a także wiele innych komponentów dzięki czemu gra nabiera jeszcze większej głębi i wciąga na długie godziny. Nie będziecie mogli się od niej oderwać! 

UWAGA: Rozszerzenie Gadzi Grobowiec dostępne w naszym sklepie tylko w zestawie, osobno jedynie w dobrych sklepach z planszówkami 

 

 

 

TERRORS OF LONDON: SŁUDZY CZARNEJ BRAMY

 

  • Nowe komponenty zintegrowane z grą podstawową: 4 nowych Władców, 28 Potworów, 8 Reliktów, 8 kart Wpływów i 8 Sługusów.
  • Nowe karty ze zdolnościami Władców wprowadzają niespotykane wcześniej akcje dające większą regrywalność i możliwoś wyboru

TERRORS OF LONDON: GADZI GROBOWIEC

 

  • Rozszerzenie dające możliwość rozgrywki dla 4 osób w trybie 2×2
  • 51 nowych kart, w tym 12 kart Potworów, 3 karty Reliktów, 16 kart Wpływów, 10 kart Kultystów, 6 kart Fanatyków i 4 karty Akolitów
  • 4 nowych Władców z unikatowymi umiejętnościami i nowy moduł Przystani
  • Rozszerzenie dostępne tylko w zestawie w naszym sklepie.

 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)



    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.