Detektyw – Przedmieścia

Witaj na stronie bonusowej sprawy “Przedmieścia” do gry Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa! Zapraszamy do rozgrywki.

„Przedmieścia” to krótka darmowa sprawa z czasem gry około 90 minut. To idealna okazja, by poznać grę Detektyw i rozpocząć zabawę! Jeśli grałeś już w Detektywa, to “Przedmieścia” będzie świetną okazją, aby zaprezentować ją nowym osobom.

Znajdziesz tu zasady gry i pliki do wydruku razem ze wszystkimi materiałami potrzebnymi aby rozegrać sprawę (nawet jeśli nie posiadasz gry bazowej!)

Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa jest grą kooperacyjną dla 1 do 5 graczy, z których każdy przyjmuje rolę śledczego próbującego rozwikłać zbrodnię.

Detektyw zdobył już ponad 30 nagród i nominacji do najważniejszych branżowych wyróżnień, m.in. Gra roku we Francji, nominacja do Kennerspiel Des Jahres w Niemczech, The Dice Tower Best Theming w USA i wiele innych. Został przetłumaczony i wydany już w kilkunastu językach na całym świecie.


Młoda kobieta została znaleziona martwa w domu. Twój zespół ma tylko 3 dni na odkrycie tajemnicy, przeprowadzenie śledztwa i dostarczenie raportu. Wasze umiejętności detektywistyczne, duch współpracy i wyobraźnia są niezbędne, aby wyjaśnić tę zbrodnię.


Uwaga: Podczas rozgrywki w demonstracyjną sprawę “Przedmieścia” pomińcie Karty Śledczych. Pula dostępnych w tej rozgrywce Żetonów Umiejętności widoczna jest na arkuszu Planszy Demonstracyjnej. Dla wygody możecie je po prostu wykreślać po użyciu.

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)



    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.