Portal Games na Tabletopii i Discordzie

Portal Games z dumą ogłasza, że 4 kolejne gry wydawnictwa zostały dodane do Tabletopii, platformy do grania w gry planszowe on line.
Są to: Robinson Crusoe, Detektyw, Monolith Arena i Neuroshima Hex 3.0.

Dzięki temu aktualnie na Tabletopii dostępnych jest 6 gier Portal Games:
Detektyw
Neuroshima 3.0
Monolith Arena
Robinson Crusoe
Stronghold 2a edycja
Osadnicy: Narodziny Imperium

Dodatkowo Portal Games uruchamia dla fanów własny serwer na platformie Discord.

Naszym celem jest stworzenie dla fanów z całego świata miejsca, w którym będą mogli spotykać graczy o podobnych zainteresowaniach, a także swobodnie omawiać gry Portal Games.

Będzie to również świetne miejsce na znalezienie partnerów do rozgrywek on line w gry Portal Games na Tabletopii, a przy okazji utrzymywanie komunikacji podczas rozgrywek. Discord jest bardzo wygodnym i uznanym przez graczy narzędziem do prowadzenia czatu, rozmów wideo oraz rozmów głosowych w tle w trakcie gry on line.

Serdecznie zapraszamy do Tabletopii oraz serwera Portal Games na Discordzie. Link pozwalający na szybkie dołączenie do serwera Portal Games na Discordzie.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Tweeter

Bez kontekstu: Bardzo. Ładne. Kostki 💙🤍 https://t.co/zJcbTfkHpg
RT @vivobrezo: Konnichiwa! W 12 odcinku, #podcast skupiamy się głównie na #Risingsun od @Portal_pl, oraz @CMONGames. Do tego trochę nowośc…
RT @neuroshimahexpl: Podczas konwentu PortalCon, który odbył się online w miniony weekend i był nastawiony na fanów ze Stanów, wydawnictwo…

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!