Wielki konkurs na scenariusz do gry Robinson Crusoe zakończony!

Dobra wiadomość! Wielki konkurs na scenariusz do gry Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie, ogłoszony przez Portal Games w marcu, właśnie się zakończył. Bardzo dziękujemy za ogromny odzew!

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali od nas email z potwierdzeniem zgłoszenia z adresu testy@portalgames.pl. Jeśli zgłosiłeś scenariusz i nie otrzymałeś wiadomości, prosimy o sprawdzenie, czy nie zawieruszyła się w skrzynce ze spamem. Jeśli nadal nie widzisz wiadomości od nas, prosimy o wysłanie zgłoszenia jeszcze raz na adres portal@portalgames.pl.

Gorąco dziękujemy każdemu uczestnikowi konkursu. Otrzymaliśmy wiele genialnych scenariuszy z całego świata, pełnych świeżych i zaskakujących pomysłów. Przetestowanie każdego scenariusza zajmie nam trochę czasu, dlatego prosimy o cierpliwość. Laureaci konkursu, których scenariusze zostaną wybrane do publikacji w The Book of Adventures, rozszerzeniu do gry Robinson Crusoe, które trafi na Kickstater jeszcze w tym roku, dostaną od nas emaile z dalszymi szczegółami. Jeszcze raz, wielkie dzięki za świetne pomysły i masę pozytywnej energii!

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Tweeter

Bez kontekstu: Bardzo. Ładne. Kostki 💙🤍 https://t.co/zJcbTfkHpg
RT @vivobrezo: Konnichiwa! W 12 odcinku, #podcast skupiamy się głównie na #Risingsun od @Portal_pl, oraz @CMONGames. Do tego trochę nowośc…
RT @neuroshimahexpl: Podczas konwentu PortalCon, który odbył się online w miniony weekend i był nastawiony na fanów ze Stanów, wydawnictwo…

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!