Pierwsi Marsjanie – generator kart postaci!

Pierwsi Marsjanie to jeden z najbardziej ambitnych projektów Portal Games. Sama gra to tylko część skomplikowanej układanki. Dzisiaj prezentujemy Wam kolejny jej element. Generator Waszych osobistych, spersonalizowanych kart postaci do Pierwszych Marsjan!

Zasada działania jest prosta – załadujcie swoje zdjęcie, wpiszcie imię, wybierzcie specjalizację i kliknijcie Pobierz, by pobrać plik, który Was interesuje. Pierwszy w formacie karty do przypięcia na przykład na klatkę piersiową. Drugi idealny do wrzucenia na Facebooka, do czego szczerze Was zachęcamy – podzielcie się z nami swoimi kartami na naszym profilu: facebook.com/wydawnictwoportal/ lub użyjcie ich w swoich profilach!

2 komentarze Added

Join Discussion
  1. Artur 11 lipca 2017 | Odpowiedz

    Jak tam wysyłka polskiej wersji przedsprzedażowej ? Czy można oczekiwać, że polska wersja aplikacji pojawi się przed dostawą ?

    • admin 11 lipca 2017 | Odpowiedz

      Wysyłka trwa, codziennie wysyłamy kilkaset egzemplarzy. Powinniśmy skończyć do końca tygodnia. Tymczasem polska wersja aplikacji już się pojawiła na Androidzie http://bit.ly/2sEseHV

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

Wczoraj ujawniliśmy taki tytuł 😋Czekacie na więcej? 😎 https://t.co/bOd9MGhfVA https://t.co/af5UglDiU3
Blisko, coraz bliżej... ;) https://t.co/bOd9MGhfVA https://t.co/W2Nm222GRK
Coraz bliżej do Portalconu 😃#hadrianswall #portalgames https://t.co/SyiUSfbZQU

Newsletter