Zombicide: Nie zazna spokoju, kto przeklęty oraz dodruk Kampani i Wrogowie już w naszym magazynie. Premiera 3 grudnia

Już 3 grudnia premiera dodatku do Zombicide z serii fantasy: Nie zazna spokoju, kto przeklęty, a także dodruku Zombicide: Kompani i Wrogowie. Gry dotarły do naszego głównego magazynu.

Wysyłka egzemplarzy zamówionych w przedsprzedaży rozpocznie się pod koniec tego lub na początku przyszłego tygodnia.

Zombicide: Nie zazna spokoju, kto przeklęty

Rozszerzenie do gry Zombicide z serii fantasy. Zawiera nowe figurki i karty, które można dołączyć do gry podstawowej z serii Zombicide fantasy: Czarna Plaga lub Zielona Horda. Pudełko zawiera figurkę nowej bestii, Nekromantycznego Smoka, a także Widmowych Szwendaczy i roje roznoszących choroby Szczurów, z którymi muszą zmierzyć się Ocalali.

Zombicide: Nie zazna spokoju, kto przeklęty (No rest for the wicked)

Kup grę już teraz pojedynczo lub w atrakcyjnych zestawach i skorzystaj z trwającej promocji na Black Week obejmującej cały asortyment!

Zombicide: Kompani i Wrogowie

3 grudnia premierę będzie miał także dodruk dodatku Kompani i Wrogowie. To rozszerzenie do Zombicide Czarna Plaga i Zielona Horda. Dodatek oferuje 29 figurek, 4 karty nowych Ocalałych, 19 kart Ekwipunku (w tym 6 magicznych Chowańców), 5 nowych kafelków planszy i 10 nowych misji.

Zombicide: Kompani i Wrogowie

Kup grę przez weekend i skorzystaj z ostatnich chwil Black Week: większy rabat na cały asortyment tylko do poniedziałku.

Skorzystaj z darmowej wysyłki!

Skorzystaj z trwającej wyprzedaży na Black Week oraz promocji świątecznej i dodaj więcej gier do swojego koszyka. Kompletując zamówienie o wartości 200 zł lub powyżej, zyskujesz wysyłkę GRATIS!

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

W Leśnogrodzie sypnęło śniegiem😋 #Root https://t.co/t7MtPcIrJa
💓 GRAMY CHARYTATYWNIE💓 Aukcja kończy się w poniedziałek o godz. 10.00 🙂 Więcej szczegółów 👇 https://t.co/iEUVKzM1Qk https://t.co/d6OfU1CirC
Najnowsze Planszówki TV, kto przeoczył na żywo prognozę pogody, może nadrobić zaległości... 😂… https://t.co/JAdTB4Hhqg

Newsletter