Złoczyńcy z Batman: Wszyscy Kłamią ujawnieni!

Batman: Wszyscy Kłamią to narracyjna gra dedukcyjna. Akcja rozgrywa się w Gotham City, w różnych częściach miasta opanowanego przez przestępczość – od ponurych, pełnych nędzy zaułków, po wypełnione pochlebstwami i bogactwem penthousy elit społecznych.

 

Dzisiaj Portal Games ujawniło, którzy złoczyńcy pojawią się w grze! W trakcie prologu i trzech rozdziałów gracze spotkają dobrze znane postacie – Pingwin, Poison Ivy, Mr. Freeze, Killer Croc, Dollmaker i Scarecrow.

 

Premiera Batman: Wszyscy Kłamią zaplanowana jest na 19 maja. Więcej o grze na batman.portalgames.pl

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)

    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.