Zapraszamy na Planszówki na Narodowym!

Portal Games zamierza pojawić się na festiwalu w dużym składzie i z dużym zapasem gier w zanadrzu.

Planszówki na Narodowym to Warszawski Festiwal i Targi Gier Planszowych. W tym roku odbędzie się w sobotę, 1 grudnia, na PGE Narodowym.

Zapraszamy serdecznie do pojawienia się, wizyty na naszym stoisku, przybicia piątki naszej ekipie i pogrania w świetne i nowe gry!

Otrzymaliśmy potwierdzenie, że tak, Ignacy Trzewiczek będzie na Planszówkach na Narodowym. Szukajcie go w pobliżu stoiska Portalu!

Planszówki na Narodowym

Więcej o Planszówkach na Narodowym dowiedzie się tutaj: http://planszowkinapgenarodowym.pl/

To już trzecia edycja imprezy związanej z grami planszowymi. Podczas Festiwalu będzie można zagrać w wiele znanych i mniej znanych gier planszowych. Przestrzeń podzielimy na kilka sektorów: dla graczy dorosłych, dla najmłodszych dzieci i ich rodziców, sale do grania z wypożyczalnią gier, sale turniejowe. Wstęp na Festiwal jest bezpłatny. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci!

3 komentarze Added

Join Discussion
  • admin 26 listopada 2018 | Odpowiedz

   Ostateczny skład jeszcze nie jest ustalony, jest szansa, że Prezes się pojawi, ale pewnie nie na całość.

   • admin 26 listopada 2018 | Odpowiedz

    Właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie, że tak, Ignacy Trzewiczek będzie na Planszówkach na Narodowym. Szukajcie go w pobliżu stoiska Portalu!

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

♟ Cel Kampanii #9 - 12 pionów Akcji i środkowa plansza ♟ To ulepszenie pomaga śledzić dostępne akcje i zastępuje ko… https://t.co/b2w7bzgcnZ
🏟 Cel Kampanii #8 - Dodatkowe żetony Infrastruktury Stadionowej i unikalne plansze Stadionów 🏟 Ulepsz swój Stadion… https://t.co/VhNtfrttM7
💵 Cel Kampanii #4 - Planszówkowi Sponsorzy 💵 Dzięki temu minidodatkowi branża gier planszowych będzie reprezentowan… https://t.co/vFkQt0EDoQ

Newsletter