Dwie premiery w tym tygodniu. Robinson Crusoe: Skrzynia Skrabów i Monolith Arena: Golemy

W ten czwartek premiera dwóch tytułów od Portal Games. To dodatki do bestsellerowyh gier: Robinson Crusoe oraz Monolith Arena. 

Skrzynia Skarbów to cenny zbiór dla każdego fana Robinsona Crusoe. Dzięki komponentom zawartym w pudełku, rozgrywka będzie jeszcze bardziej regrywalna. Znajdziesz w nim nie tylko dodatkowe karty do wtasowania do istniejących talii, ale także zupełnie nowe mechaniki. Wśród nich są między innym karty Przeszukiwania Plaży oraz karty Przygód Łowczego.

To nie wszystko. Do Skrzyni Skarbów dorzuciliśmy dodatkowe żetony i znaczniki, ulepszenia schronienia, nowe postaci i pomocników oraz dużo, dużo więcej. Przede wszystkim są w niej scenariusze, których nie było w podstawowej wersji gry Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie. Możesz dzięki temu przeżyć zupełnie nowe przygody. 

  • Zbiór wszystkich wydanych do tej pory minidodatkow ze zbiorczą instrukcją
  • Poznaj nowe Postaci i zyskaj Załogantów, zdobądź dodatkowe rodzaje pożywienia, bonusowe ulepszenia, karty Cech, Tajemnic i Wydarzeń.
  • W pudełku znajdziesz pięć scenariuszy fanowskich i autorskich, niedostępnych w podstawowej wersji gry i dodatkach. 

Monolith Arena: Golemy to dodatek do cenionej gry strategicznej od Portal Games w postaci nowej frakcji. Zwiększa on tym samym regrywalność tytułu, a także wprowadza nową mechanikę. Frakcja Golemów pozwala poprowadzić do boju wielką siłę, ale także zmusza do zmierzenia się z wieloma ograniczeniami. Możliwość wystawiania tak silnych czempionów na planszę nie jest możliwa bez kierowania nimi za pomocą odpowiedniego Konstruktora. 

W pudełku znajdziesz między innymi nowe dwustronne żetony czempionów wznoszone dzięki obecności Konstruktorów, które zamiast otrzymywania ran są uszkadzane. Golemy są dostępne w sprzedaży także w atrakcyjnej cenie w zestawie. Polecamy także naszą matę do gry w Monolith Arena.

  • Dodatek do gry Monolith Arena wprowadzający nową frakcję 
  • Mechanika pozwalająca na wznoszczenie przez Konstruktorów mocarnych i silnych Golemów, których budowa niesie ze sobą wiele ograniczeń
  • Nowe dwustronne żetony czempionów 
  • Atrakcyjne ceny w zestawie

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @angryboardgamer: Dodatek Nie zazna spokoju, kto przeklęty do #Zombicide @Portal_pl już w poniedziałek w sklepach. Szczegóły: https://t.…
⏰Uwaga, topka komercyjna: Top gier Portalu, które znajdziesz za półdarmo w promocji na Black Week… https://t.co/bwHffln5Fp
RT @angryboardgamer: Ostatnie dni przedsprzedaży limitowanej edycji gry @Portal_pl #NeuroshimaHEX wraz z bonusami. ⏱⏱⏱ 🔥Szczegóły🔥https://t…

Newsletter