Zapowiedź: Dodruk armii Neuroshima HEX

 

Drodzy fani Neuroshimy HEX – ostatnio pojawia się wiele pytań na temat dodruku armii. Portal Games chciałoby Was uspokoić – słyszymy Waszą potrzebę plucia ołowiem w kierunku Molocha. Możemy Was zapewnić, że proces dodruku trwa. W polskiej wersji językowej przewidujemy następujące armie:

 1. Missisipi
 2. Neodżungla
 3. Nowy Jork
 4. Smart
 5. Vegas
 6. Uranopolis
 7. Death Breath
 8. Sharrash

 

Tymczasem w wersji angielskiej przewidujemy dodruk:

 1. Mississippi
 2. New York
 3. Smart
 4. Vegas
 5. Uranopolis

 

Jednocześnie informujemy, że nie przewidujemy dodruku Doomsday Machine.
Niestety nie możemy jeszcze podać dokładnego terminu, kiedy trafią do sprzedaży, czekamy na potwierdzenie z drukarni. Damy Wam znać natychmiast, jak tylko będziemy pewni.

8 komentarzy Added

Join Discussion
 1. Wersiall 21 lipca 2017 | Odpowiedz

  Kiedy będzie wydrukowana nowa unikalna skórka do posterunku?

   • Wersiall 27 lipca 2017 | Odpowiedz

    A czy zwycięzca turnieju neuroshimy hex na pyrkonie 2k17 nie miał został taką kopią nagrodzony?
    ps. czy turniej neuro na pyrkonie nie był przypadkiem pierwszym turniejem na którym można było się zakwalifikować do mistrzostw polski?

 2. Mateusz 20 lipca 2017 | Odpowiedz

  Może warto by dodać jeszcze DoomsDay Machine do polskiego dodruku ?

 3. MirSan 18 lipca 2017 | Odpowiedz

  Ale dodruku można spodziewać się w ciągu miesiąca czy więcej? Np dodruk będzie w sierpniu mniej więcej czy np za 2-3 miesiące w październiku?

  • admin 19 lipca 2017 | Odpowiedz

   Wciąż ustalamy termin z drukarnią, dlatego nie jesteśmy w stanie podać go nawet orientacyjnie, ale na pewno w tym roku. Chcemy, żeby było to jak najszybciej.

   • Ac 25 lipca 2017 | Odpowiedz

    Lepiej nie róbcie jak najszybciej dodruku bo wyjdzie kicha papierowo-toaletowa a nie żetony

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.