Rozpoczęła się wysyłka Neuroshima: Last Aurora

Rozpoczęła się wysyłka egzemplarzy gry Neuroshima: Last Aurora oraz dodatku Przebudzenie Molocha. Pudełka dotarły do naszego magazynu, a te zamówione w przedsprzedaży już są w drodze do was!

Last Aurora to gra dla 1 do 4 graczy w postapokaliptycznym, skutym lodem świecie, na opustoszałych pustkowiach. Podczas rozgrywki gracze staną się liderami jednej z ekip, która będzie chciała dotrzeć do tytułowej Aurory, ostatniego lodołamacza przybijającego do brzegu. Podróż nie będzie jednak łatwa, na swojej drodze spotykają wiele wyzwań i przeciwności.

Jako przywódca niejednokrotnie staniesz przed trudnymi decyzjami, nieustraszonymi wrogami czy też masą przeszkód, które spowolnią twój konwój. Musisz mądrze zarządzać surowcami, by twój konwój przedarł się przez mroźne krainy Last Aurory.

Last Aurora to wyczekiwany tytuł od Mauro Chiabotto. Gra wzbudziła duże zainteresowanie na Kickstarterze. W Portal Games zakochaliśmy się w tym projekcie i postanowiliśmy wydać polską edycję osadzoną w świecie Neuroshimy. Fani uniwersum na pewno znajdą w grze wiele znanych im nazw. W tym tygodniu gra dotarła do naszego magazynu, a w piątek wysyłaliśmy do was pierwsze egzemplarze. Podzielcie się swoimi wrażeniami z rozgrywki w komentarzach oraz na naszym Facebooku!

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @angryboardgamer: Dodatek Nie zazna spokoju, kto przeklęty do #Zombicide @Portal_pl już w poniedziałek w sklepach. Szczegóły: https://t.…
⏰Uwaga, topka komercyjna: Top gier Portalu, które znajdziesz za półdarmo w promocji na Black Week… https://t.co/bwHffln5Fp
RT @angryboardgamer: Ostatnie dni przedsprzedaży limitowanej edycji gry @Portal_pl #NeuroshimaHEX wraz z bonusami. ⏱⏱⏱ 🔥Szczegóły🔥https://t…

Newsletter