Wykreślane Imperium: nowa pomoc dla graczy, karta do notowania surowców

Nadchodzi pomoc dla graczy do klasycznej, planszowej wersji Wykreślanego Imperium! Dzięki karcie, którą możesz wydrukować bezpłatnie, możesz śledzić aktualną liczbę dostępnych surowców i robotników.

Surowce, podobnie jak robotników, zdobywasz między innymi dzięki rzutom kośćmi. By nie zapomnieć, ile/ilu ich masz do dyspozycji i nie zgubić się w liczeniu, możesz wynotować wszystko na karcie. Pozwoli ci to na rozeznanie, gdy część zasobów wykorzytasz już w akcji.

Podzieliliśmy kartę pomocy na 10 rund – tyle, ile trwa rozgrywka w Wykreślane Imperium. Znajduje się na niej miejsce na zapisywanie każdego rodzaju Surowca. Z pewnością usprawni to grę i spodoba się zarówno doświadczonym jak i początkującym graczom.

Bezpłatny PDF możesz pobrać klikając poniżej.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Tweeter

Bez kontekstu: Bardzo. Ładne. Kostki 💙🤍 https://t.co/zJcbTfkHpg
RT @vivobrezo: Konnichiwa! W 12 odcinku, #podcast skupiamy się głównie na #Risingsun od @Portal_pl, oraz @CMONGames. Do tego trochę nowośc…
RT @neuroshimahexpl: Podczas konwentu PortalCon, który odbył się online w miniony weekend i był nastawiony na fanów ze Stanów, wydawnictwo…

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!