Wróciliśmy po urlopie. Sklep Portal Games już działa

Nasza przerwa urlopowa właśnie się skończyła, a ekipa Portal Games wróciła do pracy w pełnym składzie. Działa już nasz sklep, a w nim znajdziesz produkty w promocyjnych cenach.

Wakacyjna przerwa w Portalu trwała 2 tygodnie. W tym czasie otrzymaliśmy od was łącznie ponad 1000 mejli. Dziękujemy za wszystkie pytania, postaramy się odpowiedzieć na nie jak najszybciej. 

W naszym sklepie dostępne są już wszystkie produkty. Zdecydowana większość z nich obecnie jest w promocji, zerknij tutaj:

Można także zamówić gry z atrakcyjnymi bonusami przed oficjalną datą premiery. Aktualnie w przedsprzedaży znajdziesz takie gry, jak: Detektyw Sezon Pierwszy, Królestwa Północy: Hordy Barbarzyńców, Neuroshima HEX 3.0 Troglodyci, Death May Die, Barrage, Zombicide Najeźdźca: Tajne Operacje, Podwodne Miasta, Instanbul Big Box, Last Aurora, Cooper Island, Mezo i Wyspa Przygód.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @pbookownik: #recenzjaNaPięćgwiazdek 🤓 Detektyw Sezon 1 od @Portal_pl 👍 https://t.co/HGOmWztEKP
@ChojrakTheCat Tak, miesiące temu. Aktualny status realizacji tego projektu: https://t.co/6rQIE316OK W tym tygodni… https://t.co/9RGwBaw3jW

Newsletter