Woodcraft już w sklepach!

Z przyjemnością informujemy, że dziś ma miejsce sklepowa premiera Woodcrafta, strategicznej gry planszowej Vladimira Suchego, w której gracze wcielają się w rolę właścicieli warsztatów stolarskich.

Woodcraft to hit targów Essen Spiel 2022, który spotkał się z gorącym przyjęciem graczy także po ogłoszeniu przedsprzedaży wersji polskiej. Tytuł jest już wyprzedany na poziomie dystrybucyjnym.

 

O grze:
Gracze na zmianę wybierają jedną z siedmiu akcji, które stają się tym mocniejsze, im dłużej pozostają niewybrane. Akcje te służą do manipulowania kośćmi reprezentującymi drewno, które można ciąć, kleić, kupować, a nawet hodować. Zarządzaj swoim warsztatem, dbaj o narzędzia i pracuj razem z pomocnikami, aby ukończyć projekty stolarskie, które zbudują twoją reputację najlepszego rzemieślnika drewna w lesie!

Czas gry: 80-120 min | Wiek: 14+ | Gracze: 1-4

Zobacz materiały video, w tym gameplay wraz z omówieniem zasad:

Opinie recenzentów o grze:

“Woodcraft to gra z krótką kołderką, zdecydowanie nie dla początkujących, czy nawet sporadycznych graczy. To tytuł głównie dla graczy zaawansowanych, cierpliwych, lubiących masterować posiadane gry.” – Games Fanatic

https://www.gamesfanatic.pl/2023/03/03/woodcraft/

“Woodcraft to gra, w którą im dłużej grasz, tym zaczynasz dostrzegać coraz więcej możliwości i strategii.” – For2Players

http://www.for2players.pl/2022/11/woodcraft-recenzja-gry-od-delicious.html

“Zabawa z kośćmi jest po prostu fenomenalna, a rozbudowywanie naszego warsztatu po prostu wciąga. Jest to jedno z lepszych gier euro jakie grałem w tym roku.” – Gramy w Planszówki

https://gramywplanszowki.pl/index.php/artykul/123/woodcraft-recenzja

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.