Wieści ze świata HEXa i Monolith Areny

Fani HEXa! Mamy dla was kilka naprawdę soczystych newsów! Po pierwsze, krótkie podsumowanie sierpniowych eliminacji do Mistrzowst Polski w Neuroshimie HEX! 2018! Po drugie, zapowiedź prezentacji Monolith Arena na Falkonie. Po trzecie, ogłaszamy eliminacje do MP HEXa na Falkonie!

Eliminacje MP HEX – Podsumowanie sierpnia

W sierpniu odbyło się 6 turniejów.

W Gdańsku Mephisto pokazało klasę. Było często wybierane i osiągnęło najlepszy wynik. Tczew stał pod znakiem podstawowych armii: Hegemonia, Moloch, ale przede wszystkim Borgo. Na stołach w Żywcu pomimo rozegrania niewielu pojedynków świetnym wynikiem popisało się Death Breath. Dancer zdominował Krosno. Zarówno ilość jak i jakość pojedynków Tancerzy stała na wysokim poziomie. Warszawa to wyrównana stawka, ale warto zwrócić uwagę na świetny wynik Uranopolis. No i na koniec Oświęcim. Tu Hegemonia i Smart całkiem dobrze wypadły.

W sumie rozegrano 119 pojedynków. Uczestniczyło w nich 62 graczy z całej Polski. We wrześniu zaplanowanych jest już 8 kolejnych turniejów.

Monolith Arena – przedpremierowa prezentacja

… ale my chcielibyśmy wspomnieć o październiku, kiedy odbędzie się prezentacja MONOLITH ARENA! Gry, której fanom Neuroshimy Hex nie trzeba przedstawiać. Tytuł oparty jest na sprawdzonych i wygładzonych mechanizmach z Neuroshimy z dodatkowymi zasadami tytułowych Monolitów, a wszystko to w klimatach epickiego fantasy!

Prezentacja Monolith Arena odbędzie się na konwencie Falkon w Lublinie! Zapraszamy!!!

Więcej szczegółów na temat wydarzenia podamy później.

Eliminacje MP HEX na Falkonie!

Eliminacje do Mistrzowst Polski Neuroshima HEX! 3.0 2018

Gdzie: Konwent Falkon – TARGI LUBLIN S.A.
Kiedy: 13/10/2018
O której: 14:00 – 20:00

Są to eliminacje organizowane przez Portal Games, na nieco innych, specjalnych zasadach! Po pierwsze przewidujemy specjalne nagrody za zwycięstwo – grę Monolith Arena oraz 120 gambli do wydania w portalowym sklepie! (Gamble będą przydzielone za pierwsze cztery miejsca, a Monolith Arena przypadnie najlepszemu z zawodników). Ponadto w turnieju mogą startować nawet gracze, który mają już zapewniony awans do finału. Awans w tych eliminacjach otrzymają dwie, najwyżej sklasyfikowane osoby, które nie zapewniły sobie awansu już wcześniej.

Szczegóły tutaj: https://portalgames.pl/pl/events/eliminacje-mphex-2018-54/

Share this

Komentarze są wyłączone.