Ujawniamy pierwszy z wielu bonusów do Wiedeńskiego Łącznika. Kup grę już teraz w przedsprzedaży!

Ujawniamy pierwszy bonus do Wiedeńskiego Łącznika

Wiedeński Łącznik to samodzielna gra kooperacyjna, zupełna nowość w linii Detektywa, którą już można kupić w przedsprzedaży. Gra opowiada o akcjach szpiegów na terenie Europy w czasie zimnej wojny. Gra zawiera cztery unikatowe misje i ponad 100 stron różnego rodzaju akt! 

Przez 4 tygodnie w czasie przedsprzedaży, będziesz mógł skorzystać z naszej ekskluzywnej oferty Wiedeńskiego Łącznika. Nie prowadzimy kampanii na Kickstarterze dla tego tytułu, ponieważ jest on gotowy i trafił już do produkcji. Nasza oferta przedsprzedażowa jest jednak równie unikatowa: będziemy codziennie informować o nowych bonusach!

Już dziś ujawniamy pierwszy z bonusów! To polityczna mapa Europy (420 x 594 mm), z której będziesz korzystać podczas gry! Możesz udekorować nią pokój lub robić na niej notatki podczas gry. Mapa zawiera informacje o wszystkich ważnych mocarstwach zimnej wojny oraz o tym, kto wspierał USA, a kto był sojusznikiem Sowietów.
 

Najnowsza autorska gra od Portal Games, zupełnie niezależna kampania w serii gier Detektyw. 
Autorzy: Jakub Poczęty, Przemysław Rymer, Ignacy Trzewiczek, Jakub Łapot

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

W Leśnogrodzie sypnęło śniegiem😋 #Root https://t.co/t7MtPcIrJa
💓 GRAMY CHARYTATYWNIE💓 Aukcja kończy się w poniedziałek o godz. 10.00 🙂 Więcej szczegółów 👇 https://t.co/iEUVKzM1Qk https://t.co/d6OfU1CirC
Najnowsze Planszówki TV, kto przeoczył na żywo prognozę pogody, może nadrobić zaległości... 😂… https://t.co/JAdTB4Hhqg

Newsletter