Ujawniamy kolejny bonus w przedsprzedaży Wiedeńskiego Łącznika!

Kolejny bonus do Wiedeńskiego Łącznika ujawniony! Wraz z egzemplarzem gry kupionym w przedsprzedaży przez nasz sklep, otrzymasz 9 specjalnych drewnianych znaczników, do zastąpienia standardowych drewnianych zawartych w grze!

Wiedeński Łącznik to kampania złożona z czterech śledztw osadzonych w Europie w czasie zimnej wojny. W tej narracyjnej grze dla 1-5 graczy, poprowadzicie zespół agentów CIA, wysyłanych na tajne misje. Będziecie musieli rozwiązać zagadkę każdego śledztwa, podobnie jak w innych grach z serii Detektyw, ale tym razem do gry dodaliśmy również wiele nowych, tworzących zupełnie nowe doświadczenie mechanik, imitujących szpiegostwo z czasów zimnej wojny.

Jeśli przez 4 tygodnie aż do 9 lutego, czyli w czasie przedsprzedaży, kupisz Wiedeńskiego Łącznika, zyskasz dodatkowe bonusy. Stopniowo ujawniamy kolejne z nich. 

Pierwszy z bonusów to polityczna mapa Europy (420 x 594 mm), z której będziesz korzystać podczas gry! Mapa zawiera informacje o wszystkich ważnych mocarstwach zimnej wojny oraz o tym, kto wspierał USA, a kto był sojusznikiem Sowietów.

Drugi bonus to 9 wykonanych z detalami, specjalnie stylizowanych drewnianych znaczników, które zastąpią zwykłe, zawarte w pudełku z grą podstawową. Czekaj na ogłoszenie kolejnych dodatków w przedsprzedaży.

Każdy, kto zamówi Wiedeńskiego Łącznika w przedsprzedaży do 8 lutego, otrzyma wszystkie bonusy (nie tylko te aktualnie odblokowane).

Wiedeński Łącznik to doświadczenie, które pozwoli ci razem z przyjaciółmi wcielić się w rolę szpiegów prowadzących tajne operacje w czasach zimnej wojny! Gra zawiera cztery unikatowe misje, których akcja toczy się w Europie, w tym w Wiedniu, Pradze i Berlinie. 

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

Zima w pełni, ale w lutym na pewno będzie ogień 🔥🔥🔥 #mezo https://t.co/Z6aPkHH8Mx
Rok zapowiada się obficie ;) #Redcathedral #Pragacaputregni #Bonfire #Tekhenu #Tawantinsuyu https://t.co/4WH2SPICrV
W ten czwartek premiera 😃 #aeonsendlegacy #premiera https://t.co/OXaHrp8k6j https://t.co/WE77Y07VRt

Newsletter