Wideo – Prezes rozgrywa pierwszą turę w Eleven

Czas przygotować się do meczu! Eleven to strategiczna gra osadzona w świecie piłki nożnej. Jesteś właścicielem klubu piłkarskiego i masz przed sobą sześć tygodni. Jaki będzie to dla ciebie sezon? Względnej stabilności? Sromotnych porażek? A może zawalczysz o zwycięstwo w lidze? 

Co warto wiedzieć o Eleven?

Rozgrywka w Eleven toczy się na przestrzeni 6 tygodni, a każdy dzień wyznacza inną fazę gry. W poniedziałek pozyskujesz dla swojego klubu Zasoby i dobierasz kartę Spotkania Zarządu, mierząc się z wyznaczonymi na niej zadaniami. Wtorek, środa i czwartek wypełnione są wieloma obowiązkami: transferami piłkarzy, zatrudnianiem personelu, rozbudową stadionu itd. Piątek jest dniem decydującym — dniem meczu. To właśnie wtedy będziesz zarządzał kartami Taktyki i zdolnościami Piłkarzy, aby wygrać spotkanie. Fazy poniedziałku i piątku rozpatrywane są symultanicznie, pozostałe dni będziesz rozgrywać na przemian z innymi graczami. 

Ok, a teraz zobaczcie jak Prezes gra w Eleven:

Gra Eleven jest już dostępna pod tym linkiem: https://sklep.portalgames.pl/eleven zaś pełna kolekcja czeka TUTAJ.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.