Wędrowcy znad Południowego Tygrysu nad Odrę i Wisłę!

Z przyjemnością informujemy o premierze “Wędrowców Znad Południowego Tygrysu”, pełnej wyzwań grze planszowej z unikatowym połączeniem mechanik rozmieszczania robotników, zarządzania kośćmi i budowy swojego silniczka punktowania.

Z opinii o grze: 

Uwielbiam gry, które wymagają tak precyzyjnego i dalekosiężnego planowania. – bazgranie.znadplaszy.pl 

Wędrowcy… to gra bardzo dobra, ale też cholernie trudna. To gra, która oddziela niedzielnych euro graczy od euro wyjadaczy. – Tryb Solo 

Przy Wędrowcach… można spędzić wiele wieczorów i się nie nudzić.naekranie.pl 

Jest zwyczajnie świetna i przyjemnie męczy nasze zwoje mózgowe. – bigbaddice.pl

Kości, robotnicy i karty… w średniowiecznym Bagdadzie

Wciel się w odkrywców, astronomów i kartografów, którzy w IX wieku n.e. przemierzali lądy i morza wokół starożytnego Bagdadu, z misją zmapowania ziemi i nieboskłonu. Spotykaj Mieszkańców, rozwijaj swoją Karawanę, zarządzaj robotnikami i ekwipunkiem oraz spisuj Dziennik ze swojej podróży, aby wdać się w łaskę kalifa.

Wędrowcy znad Południowego Tygrysu to pierwsza odsłona nowej trylogii, zaprojektowana przez twórców serii gier o Zachodnim Królestwie, która szturmem podbiła Kickstarter.

LINK: https://sklep.portalgames.pl/wedrowcy-znad-poludniowego-tygrysu

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.