Unita

[image page_id=”5230″ column=”6″ link=”http://portalgames.pl/portalgames/pl/wp-content/uploads/2014/07/unita3d_lores.png” lightboxlink=”http://portalgames.pl/portalgames/pl/wp-content/uploads/2014/07/unita3d_lores.png” title=””][text_area page_id=”5230″ column=”6″ margintop=”0″ marginbottom=”0″]

Helwecja: rozwijający się kraj, podzielony pomiędzy otaczające go imperia, które domagają się podatków i posłuszeństwa. Prymitywia była pierwszym regionem, który się zbuntował i zdecydował zawalczyć o niepodległość. Kolejne regiony poszły za jej przykładem: Lucerna, Zugriga, Berena, Fryburga i inne.
Jednakże, pomiędzy początkiem walk o zjednoczenie a ostateczną unifikacją, minęło wiele wieków, całe lata wojen przeplatane nielicznymi okresami pokoju. Krwawe czasy, które będzie ci dane odkryć.

Unita zawiera 64 kości, lecz… nie będziecie nimi rzucali! Poprowadź jedną z czterech dostępnych w grze armii ku magicznemu portalowi! Poruszaj się po niebezpiecznej ścieżce uważając na zasadzki wroga i doprowadź swoje oddziały – reprezentowane przez kości – do celu. Uważaj! Za każdym razem, gdy natkniesz się na wrogie oddziały, rozpocznie się starcie, i któraś z armii zostanie osłabiona. Postaraj sie, by to twoje oddziały dotarły do celu w najlepszej kondycji!

Gra Unita to gra z gatunku abstract strategy – proste reguły, brak elementu losowego i niezwykle ciekawa, wciągająca rozgrywka.

buttonek

 

[/text_area][horizontal_tab page_id=”5230″ column=”12″][horizontal_tab_content page_id=”5230″ title=”Materialy dodatkowe”]

Wkrótce!

[/horizontal_tab_content][horizontal_tab_content page_id=”5230″ title=”Pliki”]

[/horizontal_tab_content][horizontal_tab_content page_id=”5230″ title=”Recenzje”]

[/horizontal_tab_content][horizontal_tab_content page_id=”5230″ title=”Informacje o grze”]

Tytuł: Unita
Autor: Steve Bruck
Ilustracje: Lorenzo Mastroianni, Ismael Pommaz
Zawartość pudełka:

 • plansza,
 • 64 kości,
 • 12 kart (44x68mm),
 • 12 żetonów,
 • instrukcja

Strona gry w serwisie Boardgamegeek: Unita

[/horizontal_tab_content][/horizontal_tab]

[nggallery id=29]

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.