Podwodne Miasta: Nowe Odkrycia – zobacz unboxing!

Nowe Odkrycia to najnowszy dodatek do gry Podwodne Miasta, który swoją premierę będzie miał już w ten czwartek. Trwa wysyłka gier zamówionych w przedsprzedaży, a już teraz możesz obejrzeć unboxing Nowych Odkryć i przekonać się, co jest w pudełku!

Podwodne Miasta to średnio-ciężka gra euro dla 1-4 graczy autorstwa Vladimira Suchego, twórcy takich przebojów jak Pulsar 2849, Last Will, czy Shipyard. Rozwijamy w niej tytułowe podwodne miasta, w obliczu przeludnienia Ziemi i konieczności znalezienia nowej przestrzeni dla zwiększającej się populacji. Futurystyczny klimat łączy podwodną grę cywilizacyjną worker placement z mechaniką zarządzania kartami na ręce. Budowanie miasta nie należy do łatwych: trzeba dostarczyć ludziom pożywienie i stawiać infrastrukturę zapewniającą przetrwanie.

Nowe Odkrycia dodają wiele elementów do gry podstawowej. Ogromne wrażenie robią dwustronne, trójwarstwowe grube plansze graczy, których jest aż 8: to 4 nowe plansze oferujące nowe warianty rozgrywki oraz 4 ulepszone plansze znane z gry podstawowej. Rozszerzenie dostarcza także mnogości wariantów gry. Występują w niej asymetryczni asystenci, a także draft metropolii, co dodaje tytułowi regrywalności oraz interakcji. Dodatek Nowe Odkrycia wyróżniają także m.in. przyspieszony start oraz nowa plansza Muzeum. Budowa takiego podwodnego muzeum ze znalezionych na dnie artefaktów to niepowtarzalna szansa na podniesienie prestiżu twojego państwa.

Zobacz unboxing!

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

@dweller_13 @neuroshimahexpl By @GamePendragon We're at Portal are making the Polish edition only
RT @neuroshimahexpl: Doczekaliśmy się ogłoszenia oficjalnej daty premiery gry Last Aurora osadzonej w świecie Neuroshimy, i na szczęście ni…
RT @TrybSolo: This is how “Age if Artisans” for “Architects of the West Kingdom” looks on the table 🤩 A great expansion! #trybsolo #boardg…

Newsletter