Dołącz do turnieju Neuroshimy Hex! 3.0 online podczas Dnia Molocha

Zbliza się Dzień Molocha, świeto dla każdego fana Neuroshimy, a z nim niezwykły turniej: Liga Neuroshimy Hex! 3.0, do której może dołączyć każdy. Zapisz się do grupy fanów Neuroshimy na Facebooku już dziś.

Dzień Molocha już w sobotę, 5 września 2020. To szczególna data w uniwersum Neuroshimy RPG, bo to właśnie wtedy Moloch rozpoczął III wojnę światową. W ten dzień ogłosimy wydanie całkiem nowych gier osadzonych w postapokaliptycznym świecie, a swoją premierę będzie miała najnowsza armia do Neuroshimy Hex! 3.0, Troglodyci. Możecie dołączyć ją do swojej kolekcji, a w oczekiwaniu na Dzień Molocha dołączyć do trwającej Ligi Neuroshimy!

Turniej Neuroshimy Hex! 3.0 online jest dostępny dla każdego. Co należy zrobić?

 

Zasady Ligi:

  • Liga jest w trakcie, ale w każdej chwili można dołączyć do następnej kolejki (zapisy do kolejnej do najbliższej niedzieli!)
  • Gra się w podgrupach 4-5 osobowych każdy z każdym w ciągu 14 dni.
  • Armie są ograniczone przez samych graczy, którzy kolejno odrzucają wybaną armię z puli, dzięki czemu nie ma w niej tych uważanych za szczególnie silne czy słabe, a także takich, których nie znają bądź nie lubią.
  • Ranking graczy opiera sie na procencie wygranych gier i statystykach pobocznych 

Co najważniejsze, wszyscy grają na własnym poziomie, poświęcają Lidze tyle czasu, ile uważają za stosowne, a do rozgrywki mogą dołączyć w trakcie jej trwania (oczekiwanie nie trwa długo, a sezon trwa 8 tygodni).

Więcej informacji znajdziecie na facebookowej grupie Neuroshima Hex Polska.

Czytaj więcej o Roku Molocha: 

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

W ten czwartek premiera 😃 #aeonsendlegacy #premiera https://t.co/OXaHrp8k6j https://t.co/WE77Y07VRt
I wszystko jasne 😍 #portalgames #zapowiedzi2021 https://t.co/sWACjv0iLx
Bez komentarza ;) #portalcon https://t.co/bOd9MGhfVA https://t.co/bKx2nH6YhQ

Newsletter