Trwa przedsprzedaż dodatku do Królestwa Północy. Poznajcie Gniew Latarni!

Czy już ograliście wzdłuż i wszerz Królestwa Północy? Jeżeli TAK i chcecie więcej, to dziś nieco przybliżymy dodatek autorstwa Joanny Kijanki. Poznajcie “Gniew Latarni”, czyli solo rozszerzenie, w którym rozegracie 15 scenariuszy powiązanych fabułą. W grze wcielicie się w doradcę imperatora wybranego klanu i zrobicie wszystko, aby na czas odbudować wspaniałą Świątynię Miłosiernych. Niestety na drodze stanie Wam zakon z tajemniczym symbolem Latarni…

Każdy z 15 scenariuszy posiada dwa możliwe zakończenia. Jeśli uda Wam się zdobyć wymaganą liczbę punktów oraz spełnić wszystkie wyznaczone cele, wygrywacie scenariusz i rozpoczynacie następny. Po przegraniu scenariusza także możecie kontynuować grę, ale uważajcie: jeżeli przegrasz trzy scenariusze pod rząd, poniesiesz klęskę w całej kampanii… Gniew Latarni jest kompatybilny z innymi rozszerzeniami (z wyjątkiem klanu Saikoro i klanu Urvarta), dzięki czemu będziesz mógł wielokrotnie przejść kampanię, za każdym razem grając innym klanem.

Więcej o “Gniewie Latarni” tu: https://sklep.portalgames.pl/krolestwa-polnocy-gniew-latarni i w materiale video poniżej: 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.