Top gier Portalu, które znajdziesz za półdarmo w promocji na Black Week

Ruszył Black Week, czyli czas największych wyprzedaży. W Portal Games objęliśmy rabatem wszystkie produkty w naszym sklepie, a dodatkowo oferujemy 9 z nich ze zniżkami sięgającymi do nawet 63 procent. 

W tym zestawieniu znajdziesz te gry od Portal Games, które przeceniliśmy najbardziej. Spiesz się, bo pudełek z każdą grą jest tylko 50! Do każdego zamówienia można dołączyć tylko 1 sztukę z poniższych 9 gier.

Istanbul Gra Kościana

Istanbul od Rodrigera Dorna to prawdziwy klasyk wśród gier euro, który od lat nie schodzi ze stołów graczy. W tym roku wydaliśmy Big Box z dwoma dodatkami. Gra ma także szybszą wersję kościaną, która jest bardzo angażująca. Wcielamy się w kupców na bazarze Stambułu i zbieramy zasoby, monety oraz staramy się zaplanować akcje tak, by zdobyć za to jak najwięcej rubinów. Warto mieć tę grę w swojej kolekcji, zwłaszcza jeśli oferujemy ją w tak niskiej cenie!

50 pudełek Istanbulu Gry Kościanej w cenie 39,95 zł rozeszło się w tak ekspresowym tempie, że zrobiliśmy dogrywkę. Kolejne 25 pudełek wystawiliśmy za 49,95. Warto się pospieszyć!

Istanbul Gra Kościana

Przeceniony z 99,95 zł na 39,95 zł świetny i szybki tytuł, który nie zawodzi oczekiwań graczy na całym świecie!

Monolith Arena

To absolutny klasyk w dorobku Portal Games i jedna z najwyżej ocenianych gier wśród wielu fanów. Gra porównywana jest do Neuroshimy HEX! w świecie fantasy i stworzona została przez tego samego autora, Michała Oracza. Monolith Arena, to gra strategiczna dla 2-4 graczy, w której wykładają oni na planszę swoje jednostki. Monolith Arena to lata doświadczeń w projektowaniu gier planszowych, dobrze przetestowane i uznane zasady rozgrywki, niesamowita regrywalność, ogromny potencjał na rozszerzenia i fanowskie dodatki, a także wiele więcej!

Monolith Arena

Odkryj szybką taktyczną grę, także w trybie z Monolitami! Kup teraz za 99,95 zł zamiast 159,95 zł

Zobacz także  Monolith Arena: Golemy

Najnowszy dodatek do Monolith Arena wprowadzający frakcję Golemów, która pozwala poprowadzić do boju wielką siłę, ale zmusza do zmierzenia się z ograniczeniami.  

Artefakty Obcych

Alien Artifacts, czyli Artefakty Obcych, to gra karciana fantasy 4x, czyli Explore, Expand, Exploit, Exterminate. Chodzi w niej o to, by eksplorować nowe obszary kosmosu i zajmować je, a także wykorzystywać i doprowadzać do zagłady, pozyskując przy okazji cenne artefakty obcych.  Dzięki ponad 200 kartom gra zapewnia wiele możliwych strategii rozgrywki i zbierania punktów, ale jednocześnie nie zabiera dużo czasu. Gra się w nią bardzo płynnie i szybko. W tym tygodniu przypominamy tę grę w ramach Kolekcji Portalu.

Artefakty Obcych

Gra karciana 4x o podboju kosmosu, w której możesz wykorzystywać karty na różne sposoby. Kup teraz za 59,95 zł zamiast 159,95 zł!

Na Sprzedaż

Bardzo prosta i szybka gra licytacyjna, w której licytacja otwarta przeplata się z grą w ciemno. Najpierw kupujecie nieruchomości, by zaraz potem sprzedać je z jak największym zyskiem. Musicie trafnie oceniać wartość nieruchomości wystawionych na licytację, przewidywać poczynania przeciwników, a wreszcie skłonić ich do podjęcia błędnych decyzji, dzięki którym to wy zarobicie najwięcej. To sprytna i wciągająca mała gierka, w której 1 partia trwa około 20 min. 

Na Sprzedaż

Sprytna gra licytacyjna, w której liczy się blef i umiejętność zarządzania ryzykiem. Kup teraz za 29,95 zł zamiast 65 zł!

Ishtar: Ogrody Babilonu

Niezawodny tytuł, jeśli chodzi o wprowadzenie nowych graczy w świat gier planszowych, a także bardzo przyjemne area control średniej ciężkości, które zadowoli także doświadczonych graczy. W grze występuje mechanika wykładania kafelków, w tym wypadku elementów tytułowych ogrodów, a kontrola obszaru polega na zajęciu jak najrozleglejszego obszaru przy fontannie i posiadaniu tam swojego ogrodnika. Dodatkowo przy okazji zbiera się drogocenne kamienie szlachetne, za które można kupować usprawnienia oraz drzewka. Przy okazji: gra jest pięknie wydana.

Ishtar: Ogrody Babilonu

Przepiękna gra strategiczna, w której musisz dobrze rozplanować swoje ogrody, by zgarnąć jak najwięcej korzyści. Kup teraz za jedyne 99,95 zł zamiast 169,95 zł! 

Maki Stack

To wprost idealna imprezówka: zręcznościowa gra, w której dwie drużyny pojedynkują się na układanie… sushi. Maki Stack to gra inna niż wszystkie, w której jedna osoba z drużyny z zasłoniętymi oczami musi wykazać się zręcznymi palcami i poczuciem równowagi, a jej partner lub partnerzy kierują jej poczynaniami, podpowiadając jaki element należy teraz dołożyć do konstrukcji. Sushi położone inną stroną? Nie liczy się! Konstrukcja poza matą? Nie liczy się! Ta gra nie jest taka błaha, jak się wydaje. 

Maki Stack

Zabawna gra zręcznościowa, która sprawdzi się na imprezie, ale także jako gra rodzinna. Teraz za jedyne 49,95 zł zamiast 109,95 zł!

Steam Rollers

Gra, której wytłumaczenie zajmuje chwilkę, a dostarcza rozgrywki na wiele partii? Poznaj Steam Rollers! Wyobraź sobie, że jesteś amerykańskim potentatem kolejowym. Rzucaj kością i twórz swoją sieć połączeń, ulepszaj lokomotywę i wyprzedzaj konkurencję w zdobywaniu najbardziej opłacalnych zamówień transportowych. Mechanika jest prosta: wybierasz jedną z dostępnych kości i wybierasz akcję: rysujesz tor na swojej planszy gracza albo przewozisz towary pomiędzy miastami. 

Steam Rollers

Rozwijaj swoją sieć kolejowych połączeń w szybkiej grze dla 1-5 graczy! Kup teraz w cenie 39,95 zł zamiast 89,95 zł.

Pasikonik i Mrówka

Bajkogry to seria przeznaczona głównie dla dzieci, ale dorośli także mogą się nieźle wkręcić w taką zabawę. To w skrócie bajki, w które da się zagrać. Wśród Bajkogier można znaleźć też taką o pracowitej Mrówce i dość wrednym Pasikoniku.  Wędruj Mrówką po planszy ułożonej z kart i pracuj, by zebrać zapasy na zimę. Pasikonikiem spróbuj zgadnąć, gdzie Mrówka pracuje. Jeśli Pasikonik zgadnie, podkrada Mrówce zapasy, ale jeśli Mrówka przechytrzy skocznego owada, ten pozostanie z niczym.

Pasikonik i Mrówka

Prosta gra rodzinna, która zmienia opowiadanie bajki w grę planszową. Kup teraz za 39,95 zł zamiast 99,95 zł! 

8Bit Box

Wychowałeś się na 8-bitowych konsolach i tęsknisz za klimatem z tamtych lat? 8Bit Box jest niczym gra konsolowa w formie gry planszowej. Gracze mają kontrolery, którymi poruszają elementami na planszy, nie potrzebują jednak kabli ani prądu. W pudełku znajdują się 3 minigry, w które można grać od 3 do az 6 osób. 

8Bit Box

Pudełko z trzema 8-bitowymi grami w formie planszowej dla mających sentyment do starych konsoli. Kup teraz za 59,95 zł zamiast 149,95 zł.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

W Leśnogrodzie sypnęło śniegiem😋 #Root https://t.co/t7MtPcIrJa
💓 GRAMY CHARYTATYWNIE💓 Aukcja kończy się w poniedziałek o godz. 10.00 🙂 Więcej szczegółów 👇 https://t.co/iEUVKzM1Qk https://t.co/d6OfU1CirC
Najnowsze Planszówki TV, kto przeoczył na żywo prognozę pogody, może nadrobić zaległości... 😂… https://t.co/JAdTB4Hhqg

Newsletter