To już ostatni tydzień Akcji Dodruk – drugi i trzeci dodatek do Shards of Infinity w Twoich rękach!

To już ostatni tydzień Akcji Dodruk. Tym razem stawką jest wydanie nie dodruku dostępnej kiedyś gry, lecz zupełnie nowy projekt: drugi i trzeci dodatek w linii Shards of Infinity.

Akcja skierowana jest przede wszystkim do fanów Shards of Infinity, którzy chcieliby, aby po grze podstawowej, którą Portal wydał w zestawie z dodatkiem Relikty Przyszłości, na stoły trafiły kolejne rozszerzenia.

Akcja Dodruk obejmuje pudełko w formule “2 w 1”, zawierające dodatki Shadow of Salvation i Into the Horizon. Akcja zakończy się sukcesem, jeśli do 15 lipca zostanie zebranych co najmniej 350 zamówień. W przeciwnym wypadku uczestnicy otrzymają z powrotem wpłacone pieniądze.

Tylko u nas! Zamawiając grę w naszym sklepie otrzymasz ją razem z wyjątkowym zestawem 3 kart promo!

Link: https://sklep.portalgames.pl/shards-of-infinity-dodatek-akcja-dodruk

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.