Thorgal: Update #25 – Thorgal spotyka starych i nowych przyjaciół

Trwa weekend, więc bądźmy zwieźli.

Wczoraj ujawniliśmy kolejny add-on – zestaw dodatkowych Bohaterów, cieszymy się, że wam się spodobał, ale dziś musimy was postawić przed trudnym wyborem. Stretch goal, który zwycięży głosowanie zostanie dodany za darmo do każdej kopii gry w wersji GF. Poznajmy zatem naszych kandydatów:

Arghun “Drewniana Stopa” jest wujem Thalla. Nie jest już wielkim wojownikiem, ale nie można mu odmówić talentu do wytwarzania broni i innych przedmiotów. Pracuje w niewielkim, ukrytym warsztacie, gdzie wytwarza świetne łuki i strzały. Arghun pojawia się w wielu albumach komiksowych, a najważniejszą rolę odgrywa w sadze o krainie Qa. Drewniana stopa rozpoczyna grę nie z jedną, nie z dwoma, nawet nie z trzema, ale z pięcioma kartami Przedmiotów – Narzędziami – które mogą być używane w trakcie tur innych graczy, aby wzmocnić ich akcje.

Avrenim jest mechaniczną sową, która debiutuje w pobocznej serii o przygodach Louve, gdzie odgrywa niebagatelną rolę. Towarzyszy Louve w wielu przygodach , jest dzielna, lojalna i mądra. Ponadto, dzięki wnętrznościom z metalu, jest w stanie znieść naprawdę wiele obrażeń. W grze Avrenim pomaga graczom w gospodarowaniu dobrami – jej specjalna zdolność pozwala im na używanie Pradawnej Wiedzy zamiast innych zwykłych Dóbr. Ten stretch goal zawiera kartę Zwierzaka i figurkę.

Przeczytajcie poniższy komiks i zdecydujcie.

Karty Sojuszników

Na koniec porozmawiajmy o prezencie dla osób, które śledziły kampanię przed jej startem (wciąż można go zakupić, ale śledzący kampanię otrzymują go za darmo).

Przed grą dobierzcie 3 karty Sojuszników i połóżcie je obok kart Przedmiotów. W trakcie gry, gdy rozpatrujecie akcję Budowania, możecie dobrać 1 kartę Sojusznika zamiast karty Przedmiotu. Karty Sojuszników mogą być używane w trakcie tur graczy, ale po użyciu nie trafiają na stos kart odrzuconych, ale wracają na swoje miejsce obok kart Przedmiotów, i mogą zostać ponownie zdobyte w kolejnych turach.

Wśród sojuszników znajdziecie starych i nowych przyjaciół Thorgala i jego rodziny: Shaniah (zakochaną w Thorgalu dziewczynę), Aniela (syna Thorgala i Kriss), Kritchaka i Kratchika (żołnierzy lalki, którymi dowodził Jolan), Solveig (najlepszą przyjaciółkę Aarici) i innych.

Ankieta kończy się w poniedziałek, więc wciąż macie trochę czasu, aby wrócić do ulubionych albumów – może to pomoże wam podjąć decyzję?

Gameplay

Wczoraj razem z Klaudią i Karolem nagraliśmy gameplay scenariusza Szlak Mgieł – jeśli nie widzieliście, zachęcam, wyszło całkiem fajnie, dostaliśmy wciry od piratów 😉

Janek

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.