Thorgal: Update #15

Drodzy fani Thorgala,

Z wielką radością ogłaszamy, że kampania dla Thorgala zostanie uruchomiona 11 kwietnia!

Na początek dobra wiadomość – podczas startu kampanii, udostępnimy mod TableTop Simulator dla jednego z dostępnych scenariuszy w grze. To da Wam szansę na przetestowanie gry i poznanie jej specyfiki przed decyzją o zakupie.

Ponadto, na początku kampanii opublikujemy nową wersję instrukcji (na razie w wersji EN). Ta zaktualizowana wersja uwzględnia feedback fanów i propozycje poprawek po tym jak opublikowaliśmy wersję draftową. 

I najważniejsze – przypominamy, że to ostatnia szansa, aby śledzić projekt (kliknąć przycisk Follow) i zdobyć dodatek Sojusznicy, który dodaje 8 bohaterów do gry. 

Dziękujemy za Wasze wsparcie i z niecierpliwością czekamy na Was na Gamefoundzie 11 kwietnia!


Z poważaniem,
Zespół Thorgala

Więcej o projekcie dowiecie się tutaj: https://gamefound.com/projects/portalgames/thorgal-the-board-game

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.