Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #37

Po planszówkach w Spodku i prapremierze Niezbadanej Planety jesteśmy wciąż oszołomieni: i całą imprezą, i przyjęciem gry! Troszkę ciężko dziś wrócić na stałe tory, ale to chwilowe. A co słychać w statusach naszych ogłoszonych gier? Rozpoczynamy garść informacji!

NEWS #1 Hegemony wraz z 2 dodatkami – transport nakładu przebiega zgodnie z planem. Celujemy w premierę jeszcze w tym roku.

NEWS #2 Wędrowcy znad Południowego Tygrysu – we wtorek rusza wysyłka egzemplarzy przedsprzedażowych wraz z minirozszerzeniem dostępnym w e-sklepie portalu.

NEWS #3 Marvel Zombies – transport nakładu przebiega zgodnie z planem. Celujemy w premierę jeszcze w tym roku.

NEWS #4 Circadians: Ład Chaosu – transport nakładu dociera do Polski. Celujemy w premierę jeszcze w tym roku.

NEWS #5 Circadians: Nowy Świt – transport nakładu dociera do Polski. Celujemy w premierę jeszcze w tym roku.

Jeżeli przegapiliście sobotni odcinek vloga, to dobry moment na nadrobienie zaległości!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.