Szablony kart do Eleven – pliki do pobrania!

Masz pomysł na własną kartę do gry Eleven? Tutaj udostępniamy narzędzia, dla tych którzy chcą stworzyć coś własnego – oto szablony kart do pobrania!

Co warto wiedzieć o Eleven?

Eleven to strategiczna gra Thomasa Jansena (Club Stories, Tavern, Streetpainball) osadzona w świecie piłki nożnej. Staniesz przed zadaniem zarządzania i rozwijania własnego klubu piłkarskiego, by pod koniec sezonu zdominować ligę i pokonać swych przeciwników. Każdy dzień tygodnia będzie związany z innymi, wymagającymi zadaniami. Odpowiednie dysponowanie klubowymi zasobami pozwoli ci przeprowadzać kolejne transfery, trenować piłkarzy, zatrudniać nowych pracowników, pozyskiwać sponsorów i rozbudowywać własny stadion. Wszystko po to, by w decydującym dniu meczu twoja drużyna była gotowa do zwycięstwa. Eleven odniosła ogromny sukces podczas kampanii przedsprzedażowej, pozyskując na Gamefoundzie blisko 4 tysiące wspierających. Dziękujemy!

 

Rozgrywka w Eleven toczy się na przestrzeni 6 tygodni, a każdy dzień wyznacza inną fazę gry. W poniedziałek pozyskujesz dla swojego klubu Zasoby i dobierasz kartę Spotkania Zarządu, mierząc się z wyznaczonymi na niej zadaniami. Wtorek, środa i czwartek wypełnione są wieloma obowiązkami: transferami piłkarzy, zatrudnianiem personelu, rozbudową stadionu itd. Piątek jest dniem decydującym — dniem meczu. To właśnie wtedy będziesz zarządzał kartami Taktyki i zdolnościami Piłkarzy, aby wygrać spotkanie. Fazy poniedziałku i piątku rozpatrywane są symultanicznie, pozostałe dni będziesz rozgrywać na przemian z innymi graczami.


Brzmi interesująco? To koniecznie sprawdźcie, jak stworzyć własne szablony kart do gry!


Link do pobrania plików 
TUTAJ

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.