Stronghold Undead: Kickstarter

Portal Games z dumą ogłasza nadchodzącą kampanię na Kickstarterze dla nagradzanej gry Stronghold Undead. Kampania rozpocznie się 14 listopada tego roku i zaplanowana jest na 14 dni. Gra będzie dostępna w sprzedaży w 2020 roku.

Stronghold Undead to immersyjna gra dwuosobowa opowiadająca epicką historię dowodzonej przez potężnego Nekromantę armii Nieumarłych i obleganego przez nią Stronghold, gdzie strzeżony jest potężny artefakt. Podczas gry gracze zajmują stronę armii Nieumarłych lub Stronghold. Jeśli armia Nieumarłych zdoła wedrzeć się do Stronghold w czasie ośmiu tur, zdobywa ona artefakt i zwycięża. Jeśli Stronghold odeprze atak, moc Nekromanty wygasa, a armia Nieumarłych obraca się w pył.

Nowa edycja Kickstarter to samodzielna gra oparta na dodatku Stronghold Undead wydanym w 2010 roku do nagradzanej gry Stronghold. Ukaże się ona z nowymi oszałamiającymi ilustracjami, wysokiej this jakości komponentami i ulepszoną instrukcją.
Stronghold Undead to druga kampania na Kickstarterze wydawnictwa Portal Games po niezwykle udanej ekonomicznej grze planszowej Pret-a-Porter ufundowanej wcześniej tego roku.

O Portal Games

Portal Games jest wydawcą nagradzanych gier takich jak Osadnicy, Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie oraz Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa. Założony w Polsce w 1999, Portal Games jest obecnie jednym z najbardziej renomowanych wydawców gier i zespołów projektowych w Europie. Ich celem jest tworzenie tylko najlepszej jakości gier, które opowiadają historie.

Share this

Zostaw komentarz