Start draftu kampanii Eleven: Football Manager Board Game

Z przyjemnością informujemy, że draft kampanii naszej nowej gry Eleven: Football Manager Board Game jest już dostępny na Gamefound. 

Eleven to strategiczna gra planszowa dla 1 do 4 graczy osadzona w świecie menadżera drużyny piłkarskiej. Twoim zadaniem jest zarządzanie i rozwijanie własnego klubu piłkarskiego w ciągu sezonu oraz przewyższanie innych drużyn.

Będziesz zarządzać budżetem klubu, bazą kibiców, transferować zawodników i zatrudniać dodatkowy personel, planować taktykę meczową z wykorzystaniem tablicy taktycznej, inwestować w infrastrukturę klubową. Wszystko po to, by wygrywać mecze, wspinać się w górę tabeli ligowej i przekonać zarząd klubu, że jesteś najlepszym menadżerem klubu.


Obserwuj projekt, aby otrzymać specjalny zestaw promocyjny kart za darmo wraz ze wsparciem!

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

Diuna: Sekrety Rodu to kooperacyjna gra narracyjna, w której dołączycie do rebelii przeciwko Harkonnenom! Przeżyjec… https://t.co/qCySwptgKp
Polska reprezentacja odpadła w fazie grupowej? 😥 Nie szkodzi! Nasza Wakacyjna Jedenastka gra do końca Euro 2020! 💪⚽… https://t.co/fuOHrMUcoQ
Dziś premiera gry karcianej God of War!! 💪🎮 Masz już swój egzemplarz? A może czekasz na kuriera lub powiadomienie z… https://t.co/HWh85xMWON

Newsletter