Slajdy z Portalkonu 7

Żeby troszku ostudzić wasze oczekiwania, wrzucamy slajdy z prelekcji, która odbyła się na Portalkonie w zeszły weekend! Jeszcze dziś pojawi się nagranie video z Portalkonu!

 

[nggallery id=69]

2 komentarze Added

Join Discussion
 1. Danka 26 stycznia 2016 | Odpowiedz

  Dokładnie takie mam wrażenie o Dodatku do dziedzictwa. Miał być już w grudniu 2015, a kończy się styczeń a ty ani widu ani słychu.

 2. niewiem 25 stycznia 2016 | Odpowiedz

  może i narzekam, może i jestem niewdzięczny, ale gdzie obiecane już dawno Mephisto i Dancer na 3.0? Gdzie zapowiedziany niegdyś dodatek do Resistance? Wiem, że jeszcze jest parę pustych znaków zapytania, ale czy możemy spodziewać się tych gier jeszcze w tym kwartale, przed następnym portalkonem?

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.