Skażenia

„Hasło „Zasrane Stany” to nie pusty gryps rodem ze ściany wychodka, tylko najprostsza diagnoza tego, co się nam porobiło z Ameryką przez ostatnie 30 lat. I nie mówię tu o popaprańcach u władzy, mutkach za drzwiami i armii maszyn maszerującej z północy, tylko o całym syfie, który skaził wodę, popsuł glebę, snuje się tu i tam, próbując przerobić nas na marynaty, względnie na skwarki. Skażenie, strefy promieniowania i rozmaite anomalie stały się tak naturalne jak to, że słońce świeci, a martwe ciała są wcinane przez padlinożerców.”

„Skażenia” to 20. dodatek do gry fabularnej Neuroshima. 48-stronicowa książka jest pigułką wiedzy na temat postapokaliptycznego środowiska i jego zagrożeń.W dodatku znajdziesz:

Zasyfiony świat

Skażenie jako system obrony to patent, który przejęli też ludzie – w końcu ma się tę opinię gatunku z parciem na przetrwanie, no nie?

Przewodnik po strefach skażeń
Ogólnie ten mechanizm jest prosty jak ruski zegar. Każde toksyczne gówno ma swój rytm zabijania, swoje tempo trucia – a wszystko podane jest w katalogu.

Żółw Moryc pomoże ci przetrwać zagładę!
Nasi jajogłowi mielili, sprawdzali i dali słowo, że nie ma w tych materiałach żadnej ściemy. To czysta, autentyczna nauka rodem sprzed wojny. Przeczytaj, a będziesz mądrzejszy!

Materiały dodatkowe
Pliki
Recenzje
Wyróżnienia
Informacje o produkcie