Detektyw: Sezon 1 i Przyczyny Naturalne – mamy niespodziankę dla graczy

Detektyw: Sezon Pierwszy składa się z trzech fantastycznych samodzielnych spraw, są to: Przyczyny naturalne, Krew, tusz i łzy oraz Żelazne alibi. W ubiegłym roku jedna z tych spraw, Przyczyny naturalne, została udostępniona naszym fanom do rozwiązania przez krótki okres, jako materiał promocyjny do nadchodzących produktów. Ponad 200 graczy z całego świata przeszło Przyczyny naturalne, a scenariusz bardzo im się spodobał.

Z przyjemnością informujemy, że Portal Games ma specjalną miłą niespodziankę dla tych, którzy zagrali w Przyczyny naturalne w tym promocyjnym okienku i pomogli rozpowszechnić informacje o naszej bestsellerowej grze, jaką jest Detektyw. 3 sierpnia każdy z tych graczy otrzyma specjalnego e-maila z podziękowaniem i unikatową ofertą zniżkową na zakup gry Detektyw: Sezon Pierwszy bezpośrednio przez nasz sklep.

Doceniamy wasze wsparcie przy tworzeniu Detektywa i dziękujemy za wszystkie chwile spędzone nad rozwiązywaniem naszych kryminalnych zagadek!

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Tweeter

Bez kontekstu: Bardzo. Ładne. Kostki 💙🤍 https://t.co/zJcbTfkHpg
RT @vivobrezo: Konnichiwa! W 12 odcinku, #podcast skupiamy się głównie na #Risingsun od @Portal_pl, oraz @CMONGames. Do tego trochę nowośc…
RT @neuroshimahexpl: Podczas konwentu PortalCon, który odbył się online w miniony weekend i był nastawiony na fanów ze Stanów, wydawnictwo…

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!