Ruszyła przedsprzedaż Istanbulu!

Wrzawa i zgiełk wypełniają bazary w Stambule. Kupcy oraz ich pomocnicy zaczynają kolejny dzień w wąskich alejkach, pomiędzy straganami. Tutaj liczy się dobra organizacja pracy, która pozwoli nam przegonić konkurencje i zdobyć bazary Stambułu! Czas rozpocząć kolejny dzień w tym upalnym mieście,a miarą dzisiejszego sukcesu będzie liczba rubinów w naszej sakwie. Istanbul, którego autorem jest Rüdiger Dorn, twórca takich tytułów jak: Goa, Genoa czy też Louis XIV.

Każdy gracz przewodzi Kupcowi oraz czterem jego Pomocnikom, którzy przemieszczają się pomiędzy 16 Lokacjami bazaru. Każda Lokacja pozwala nam na wykonanie innej akcji. Niektóre z akcji pozwolą graczom na zdobycie Rubinów. Grę wygra ten, kto pierwszy zdobędzie 5 Rubinów (6 w grze 2-osobowej).

Wyzwanie, jakie stawia gra przed graczem, polega na długofalowym planowaniu akcji. Kupiec gracza porusza się po bazarze Stambułu wraz ze swoimi pomocnikami. Aby gracz mógł wykonać lokacje, na której się zatrzymał musi pozostawić tam jednego ze swoich pomocników. W innym przypadku akcja nie zostanie wykonana, a liczba pomocników jest ograniczona! Nie zapomnijcie wrócić po swoich niezastąpionych pomocników, bo bez nich nie wykonacie żadnej akcji.

Nagrodzona wieloma nagrodami gra Rüdiger Dorn Istanbul w polskiej wersji językowej trafiła do naszych magazynów!

Wczoraj ruszyła przedsprzedaż polskiej wersji Istanbulu! Tylko u nas w przedsprzedaży, otrzymujecie mini dodatek do gry Istanbul – „Budka z Kebabem”.

Zamówienia prosimy składać tutaj.

Share this

2 komentarze

  • Toudi

    Witam,

    Czy w planach jest wydanie rowniez duzych dodatkow?(jeden juz jest drugi ma premiere na essen)?

    • admin

      Oczywiście, jeśli tylko gra przyjmie się na polskim rynku, będziemy grę wspierać dodatkami! Wszystko w rękach fanów!