Rusz głową w kasynie czyli Hexogłówki dla VEGAS…

Luminaturkabisz pomyśleć nad planszą do Hexa?? Brakuje Ci partnera do gry??  Jeśli odpowiedź na oba pytania brzmi “Tak” mamy dla Ciebie  idealne rozwiązanie: Hexogłówki!! Wyciągasz Vegas, układasz zgodnie  ze wzorem i kombinujesz jak wyjść z tej pułapki, którą na Ciebie  zastawiliśmy… Paczka do pobrania tutaj (na wszelki wypadek  dołączyliśmy solucje, ale przecież nie będą Wam potrzebne… 🙂 ).

 

2 komentarze Added

Join Discussion
 1. trzewik 22 sierpnia 2014 | Odpowiedz

  Trudno na chwilę obecną powiedzieć. Kto wie! 🙂

 2. M 21 sierpnia 2014 | Odpowiedz

  Super niespodzianka, dajecie radę panowie, dzięki! 🙂 Przy okazji nasunęły mi się 2 pytanka:
  1) Czy jest szansa na wydanie dodatkowych hexogłówek w formie fizycznej jako mini-dodatek w sklepiku?
  2) Czy jest szansa na wydanie takich fajnych kart referencyjnych jak w podstawce dla armii z dodatków też w formie mini-dodatków?

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)

  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.