Dzień Molocha 2020 – bądź z nami!

Przypominamy! Już w sobotę święto dla każdego fana Neuroshimy, jedyny taki konwent online: Dzień Molocha. Czekają na was premiery, przedsprzedaże i zapowiedzi nowych gier, promocje w sklepie, gameplaye i o wiele więcej!

W sobotę, 5 września świętujemy Dzień Molocha, a przez cały rok: Rok Molocha. System Neuroshima RPG opowiada o czasach, w których nastał koniec cywilizacji człowieka. Moloch, samoświadomy program komputerowy wywołał III Wojnę Światową, która wybiła większość ludzkości dokładnie 5 września 2020 roku. Dlatego to tak szczególna data.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Dniu Molocha, sprawdź:

Oto program Dnia Molocha, 5 września: 

10:00 Wielkie otwarcie Dnia Molocha, ogłoszenie premiery, przedsprzedaży i nowych tytułów

Ignacy Trzewiczek rozpoczyna Dzień Molocha szeregiem zapowiedzi i otwiera przedsprzedaże nowych tytułów oraz premierę najnowszego rozszerzenia Neuroshima Hex! 3.0 Troglodyci. To gratka dla wszystkich największych fanów Neuroshimy. Możecie spodziewać się także atrakcyjnych rabatów w naszym sklepie oraz ogłoszenia nowych tytułów, o których jeszcze nie mówiliśmy.

11:00 Prezentacja świata Neuroshimy dla początkujących!

Prezentacja o świecie Neuroshimy dla początkujących, podczas której dowiesz się, czym jest RPG Neuroshima, czym był Moloch, dlaczego świętujemy akurat 5 września oraz jakie gry powstały w oparciu o świat Neuroshimy i jak będzie się on rozwijać w przyszłości.

12:00 Pojedynek Joanna vs Merry w 51. Stan z dodatkiem Moloch 

Epicki pojedynek Merry Nowak-Trzewiczek i Joanny Kijanki: dwóch najbardziej znanych dziewczyn w Portal Games, grających w najnowszy dodatek, Moloch, do gry 51. Stan Master Set. Obie uwielbiają tę hitową karciankę w klimacie post-apo.

13:30 Moje top 5 ulubionych armii Neuroshima Hex! 3.0: Joanna Kijanka i Rafał Szyma 

Joanna Kijanka, game developer w Portal Games i Rafał Szyma, project manager, dzielą się swoimi 5 ulubionymi armiami do Neuroshima Hex! 3.0. Będzie to podsumowanie najlepszych dodatków do ulubionej przez fanów gry strategicznej od Portalu, wraz z dogłębnym omówieniem strategii i mocnych stron ich ulubionych armii.

15:00 Legandarny pojedynek: Joanna Kijanka i Michał Oracz zagrają w Neuroshima Hex! 3.0: Troglodyci 

To będzie epickie! Autor Neuroshima Hex! 3.0 i jeden z twórców Neuroshima RPG, Michał Oracz we własnej osobie, zmierzy się z Joanną Kijanką, autorką najnowszego dodatku do Neuroshimy – armii kanibalistycznych Troglodytów. Po prostu nie możesz tego przegapić!

16:00 Q&A z twórcami Neuroshimy RPG Michałem Oraczem i Ignacym Trzewiczkiem

W 2003 roku Michał Oracz, Ignacy Trzewiczek, Marcin Blacha i Marcin Baryłka stworzyli system RPG Neuroshima. Jego akcja rozpoczyna się w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych w latach 20 XXI wieku. Sztuczna inteligencja, Moloch, wywołuje bunt maszyn, który prowadzi do wybuchu III wojny światowej. Dowiedz się więcej o tym niezwykłym uniwersum i skorzystaj z niepowtarzalnej okazji, by zadać najbardziej palące pytania autorom Neuroshimy RPG.

18:00 Rozgrywka w Last Aurora

Zapoznaj się z grą Neuroshima: Last Aurora, polską edycją hitu z Kickstartera autorstwa Pendragon Game Studio. Poznaliśmy tę grę, zakochaliśmy się w niej i stworzyliśmy naszą wersję w uniwersum Neuroshimy. Na lodowej pustyni błąka się kilka ostatnich dusz. Wszędzie osiada pył radioaktywny po ostatniej wojnie. Garstka ocalałych musi przeżyć na skutej lodem i skażonej ziemi, aby dostać się na pokład Aurory, ostatniego lodołamacza, który niebawem odpłynie po raz ostatni.

20:00 Konkurs dla fanów Neurohimy

Weź udział w konkursie dla największych fanów Neuroshimy! Możesz spodziewać się najbardziej skomplikowanych i szczegółowych pytań, na które mogliby odpowiedzieć tylko prawdziwi eksperci tego uniwersum.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

I wszystko jasne 😍 #portalgames #zapowiedzi2021 https://t.co/sWACjv0iLx
Bez komentarza ;) #portalcon https://t.co/bOd9MGhfVA https://t.co/bKx2nH6YhQ
Jak każdego roku gramy razem z WOŚP❤️ #WOŚP #gramycharytatywnie Wszystkie aukcje 👇 https://t.co/Xq3vKYatPl https://t.co/NMiJGEGQZk

Newsletter