Ostatnia szansa, by zamówić w naszym sklepie!

W środę, 15 lipca, zamykamy polski oraz europejski sklep Portal Games. Jeśli macie na swojej liście jakieś gry od Portalu, spieszcie się z zamówieniami! Wszystkie zostaną wysłane do piątku, 17 lipca.

Wakacyjny urlop w Portal Games potrwa od 20 lipca do 2 sierpnia 2020. To nasza coroczna przerwa po pełnym przedsprzedaży i premier sezonie, a po niej wrócimy do was z nowymi pomysłami i tytułami. Ponownie widzimy się 3 sierpnia. W czasie przerwy nie będą pojawiały się nowe materiały na youtubie Portal Games, nie będzie także nowych premier i przedsprzedaży. Na wysłane do nas pytania będziemy odpowiadać od 3 sierpnia.

Podsumowując

  • 15 lipca: zamknięcie sklepu Portal Games
  • 17 lipca: wysyłamy ostatnie zamówienia opłacone do 15 lipca
  • 20 lipca – 2 sierpnia: wakacyjna przerwa Portal Games
  • 3 sierpnia: wracamy do was!

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Tweeter

Bez kontekstu: Bardzo. Ładne. Kostki 💙🤍 https://t.co/zJcbTfkHpg
RT @vivobrezo: Konnichiwa! W 12 odcinku, #podcast skupiamy się głównie na #Risingsun od @Portal_pl, oraz @CMONGames. Do tego trochę nowośc…
RT @neuroshimahexpl: Podczas konwentu PortalCon, który odbył się online w miniony weekend i był nastawiony na fanów ze Stanów, wydawnictwo…

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!