Przedsprzedaż Heroes of Normandie

Pięknego lata 1944 roku, u wybrzeży Normandii…

Słońce świeci, stokrotki kwitną, żywopłoty stoją dumnie. Spokój leniwego poranka przerywa sporadyczny szwargot karabinów maszynowych oraz huk odległych eksplozji. Tysiące mężczyzn ścierają się ze sobą w walce – jedni giną śmiercią bohaterską, inni jak tchórze.W naszej grze nie zawracamy sobie jednak głowy statystami. Skupiamy się na bohaterach, dzielnych żołnierzach jak ci z klasycznych filmów wojennych rodem z Hollywood: O jeden most za daleko, Złoto dla zuchwałych, czy Działa Nawarony!

hon_box_3d-1

Heroes of Normandie to gra wojenna z naciskiem na silną fabułę i przygodowy charakter scenariuszy. Aby oddać filmową atmosferę autorzy znacząco podkręcili tempo standardowych gier wojennych, zawarli w tej grze wszystko, czego potrzeba, aby nawet najzwyklejszy ruch jednostki uczynić rajdem pełnym ekscytujących eksplozji! Podczas rozgrywki gracze wcielają się w role dowódców sił niemieckich oraz amerykańskich. Dzięki unikatowemu, niesamowicie prostemu systemowi tworzenia rozpisek armii oraz wprowadzeniu zasady „Fog of war” Heroes of Normandie jest niezwykle wciągającą grą typu skirmish!W pudełku znajdziemy 10  różnych scenariuszy, dzięki którym weźmiemy udział w typowo filmowych bataliach wojennych!

 

Czterej Pancerni

Uroczysta premiera gry Heroes of Normandie odbędzie się na festiwalu fantastyki Pyrkon w Poznaniu. Dla wszystkich fanów, którzy zamówią grę w przedsprzedaży na stronie Portal Games przygotowaliśmy specjalną niespodziankę – do każdego pudełka dołączona będzie czterostronicowa kampania oraz dwa specjalne żetony – to zaprojektowana specjalnie dla polskich fanów kampania Czterej Pancerni!

 

kup

Kampania Czterej Pancerni składa się z 3 kolejnych scenariuszy, w których początek każdego następnego scenariusza zależy bezpośrednio od wyniku jakim zakończyła się wcześniejsza potyczka. Kampania zaczyna się podczas dojazdu na front, gdzie Naziści próbują powstrzymać przychodzące wsparcie uszkadzając czołg oraz wspomagając się nalotami z powietrza. Kolejną częścią jest próba przemycenia ważnych dokumentów przez tereny zajęte przez aliantów. W finale przenosimy się na przedmieścia stolicy!

W przyszłości kampania wraz z żetonami będzie dostępna do zakupu w sklepie internetowym Portal Games.

nagrody

Heroes of Normandie to światowy bestseller, gra która otrzymała nominacje do nagród:

  • Golden Geek w kategorii Gra Wojenna,
  • International Gamers Award w kategorii Gra strategiczna dla 2 graczy
  • Origins Award w kategorii Najlepsza Gra Historyczna.

 

komponenty

 

W grze znajduje się łączne 255 elementów o łącznej wadze 2kg, tworzących niesamowity klimat wojny. W pudełku oprócz kości, drewnianych bloczków aktywacji, dwóch talii kart, szeregu plansz terenu gracze znajdą dziesiątki żetonów oddziałów, czołgów, samochodów transportowych, dowódców i bohaterów!

zawartosc pudelka

 

Polska edycja

Polska edycja gry zawiera poprawioną instrukcję, którą przygotowaliśmy w oparciu o pytania fanów angielskiego wydania na forach BGG oraz w oparciu o liczne pliki pomocy publikowane na stronie BGG.

Dodatkowo w ramach przedsprzedaży przygotowaliśmy dla Was specjalnie zaprojektowaną kampanię Czterej Pancerni wraz z dwoma unikatowymi żetonami wyprodukowanymi specjalnie dla polskiej edycji!

 

US-RECRUT-HEROS-ODDBALL

prezentacja

Poniżej krótka prezentacja gry przygotowana przez kanał Watch It Played, z której dowiecie się najważniejszych informacji o grze!

 

INSTRUKCJA

Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy instrukcję do gry w formacie PDF!

recenzje

 

przedsprzedaz

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące gry, prosimy kierować je na nasz adres, a jeśli wszystko jest już jasne… zapraszamy do przedsprzedaży!