Przedsprzedaż 51.Stan: Master Set – Zakończone!

wyprzedane
Dokonaliście niemożliwego! Przedsprzedaż 51.Stanu: Master Seta miała zostać zamknięta w następnym tygodniu, ale zostaliśmy zmuszeni do przedwczesnego zamknięcia przedsprzedaży. Zostało wykupione wszystko co mieliśmy! Ten tydzień był istnym epicentrum szaleństwa i nieprawdopodobnych wydarzeń i liczba zamówionych egzemplarzy przedsprzedażowych wystrzeliła jak rakieta! Przygotowaliśmy około 1.000 kopii przedsprzedażowych i nie sądziliśmy, że wszystkie się rozejdą. Naprawdę nie spodziewaliśmy się tego…
 
Jeżeli wstrzymywaliście się z zakupem do ostatniego momentu… to go przegapiliście. Jest nam naprawdę przykro z tego powodu… ale tak prezentuje się stan aktualny przedsprzedażowych kopii 51. Stanu. Jest jednak iskierka nadziei! Wyślijcie na portal@portalgames.pl e-maila z tematem „51”, a wrzucimy was na listę oczekujących. Po tym jak wyślemy wszystkie kopie przedsprzedażowe i nasz magazyn nie będzie świecił pustkami to skontaktujemy się z Wami zgodnie z kolejnością nadesłanych maili. Listę oczekująca zostanie otwarta do 30 kwietnia, tak więc jest to ostatnia szansa by otrzymać wszystkie bonusy z akcji przedsprzedażowej.
 
Jeżeli czekacie na sklepową wersje gry to się nie martwcie! Wyprzedane zostały tylko i wyłącznie kopie przedsprzedażowe.

Share this

2 komentarze

 • Dawid Gajowski

  Bardzo prosze o wpisanie na liste oczekujących i kontakt przy wysyłce ponieważ również nie zdażyłem kupić 51.Stan gdyż miał trwać do 30 kwietnia ….

 • Lukasz

  Witajcie,
  Ale jak to?? Napisałiście w ostatnim poście, że przedsprzedaż trwa do końca kwietnia… Uważałem, że jesteście solidną firmą a tu okazuje się że klapa. Tydzień czasu do zamknięcia a tu się okazuje, że już.
  Proszę o kontakt i krótkie słowo wyjaśnienia.
  Łukasz Ż